1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Згоди и незгоди

Дискусија во 'Канта' започната од LadyW, 22 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyW

  LadyW Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  еееее нешто (не)згодно што ви се случило а саката да го споделите :)
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Вакви теми на форумов има 300 милиони.
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 3. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Згода?
  Прво ако може да се дефинира поимот згода....па после друго.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.