1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Згодни момци

Дискусија во 'Сингл' започната од Bonny95, 28 јуни 2010.

 1. Bonny95

  Bonny95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
  Ајде девојки ставете некои фотки (без големи голотии ве молам :lol: ) да си исплакниме очите сите ние кои сме си сингл, а може и за зафатени девојки....хахаххахха :rofl:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mileystar, MarchelineAmaru и MonnaSi им се допаѓа ова.
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [​IMG]
  Не мора да е разголен, така? :rofl:
   
  На mileystar, PromGirl11, eki4ka..eci и 3 други им се допаѓа ова.
 3. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  ^^^Е мор Хипи, па ти, не мора гол да е, соблечен можи :lol:
  [​IMG]
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.117
  Допаѓања:
  6.947
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Томи од инстант стар :P
   
  На mileystar, eki4ka..eci и My.self им се допаѓа ова.
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  :D :D :D Луда моја :*
  [​IMG]
  Аааааааах :inlove:
   
 6. rozita91

  rozita91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  28
  kristijano e zakon :D
   

  Прикачени фајлови:

  • kristijano4.jpg
   kristijano4.jpg
   Големина на фајлот:
   34,3 KB
   Прегледи:
   7.419
  На EminemsGirl, green-angel, hellogirlsss и 5 други им се допаѓа ова.
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ ууу, јас па од што го форсираат толку - ич не го сакам!
  [​IMG]
   
  На waterlilies му/ѝ се допаѓа ова.
 8. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Ни мене Роналдо не ми е нешто посебно.
  Туку, го видов деновиве, по српските тв, аууууу, харизма п.м. Убав, убав :lol: :lol: [​IMG]
  [​IMG]
  Ех, па, турбо фолкер, па ми е гајле :lol:
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ Кате мор, ко пе**р е :lol: . Ај можда во живо е поубав :rofl: :rofl: :rofl:
  [​IMG]
  ^ уф што ми е секси пајачево, вака пакет, соси костим :D
   
  На falcon15 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. KuklickaSk

  KuklickaSk Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  6.356
  Допаѓања:
  24.382
  аахх темва.. ке ми стане омилена :lol: :$
  еве ги *моите* дечки..

  [​IMG]
  [​IMG]
  ах што му мислам :rofl:

  [​IMG]
  [​IMG]

  а слики како да излезат? :( :worried:
  хмм
   
  На sj *O*, green-angel, mileystar и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 12. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
  [​IMG]
  Keanu Reevs
  За овој ни 5 ни 6...не се мислам....ми рече Ајде Скарлет у кревет......метак право в кревет4е.... :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На Keanu_R.Wick, Monique995, 1209 и 5 други им се допаѓа ова.
 13. glammur

  glammur Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  20
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На nady12, Bieber-Fever, mileystar и 2 други им се допаѓа ова.
 14. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  699
  Ерик Дејн од Вовед во Анатомија !! Само заради овој ја гледам серијата како луда..Вака изгледа мојот идеален маж :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • pic2.jpg
   pic2.jpg
   Големина на фајлот:
   83,3 KB
   Прегледи:
   735
  На sj *O*, krEM4Eto, Thallia и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Како можете Џастин Бибер да го ставите во момци се чудам... :rofl: :rofl: :rofl:
  (ама сепак секој има свој вкус ;) )


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mileystar, Rocker, Bubbi и 7 други им се допаѓа ова.
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ Е бе мала, слатко е па :lol: :lol: :lol: А твојов избор :P :P :P
  [​IMG]
   
 17. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На green-angel, Butterfly-Girl, mileystar и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Bonny95

  Bonny95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
  Fernando Torreeeeees :inlove: Go Spain :* :P
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  :inlove: :* :inlove: :* :inlove: :* :inlove:
   
  На Vik'Toriah, green-angel, mileystar и 4 други им се допаѓа ова.
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [​IMG]
   
  На krEM4Eto, shushu, mileystar и 4 други им се допаѓа ова.
 20. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mileystar, Violeta86 и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.