1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Здрава исхрана или брза диета?

Дискусија во 'Диети' започната од infinity*, 22 август 2015.

 1. infinity*

  infinity* Нов член

  Се зачлени на:
  22 август 2015
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Имам 55кг. Имав 62 а висока сум 167 значи премногу за мојата висина. Со вежбање од 4 месеци и само одкажување од вечера, благо јадев за 6 месеци ослабев 7 кг, што не е за фалење со оглед на времето. Сакам да ослабам уште 4 кг и незнам дали е подобро со брза диета со оглед на тоа дека ако се фрлам на мн здрава исхрана ќе ми треба мн време дека побавно се слабее ако имаш помалку кг, а и нема да се одкажам од благото.....