Здравко Цветковски - Гуц

Дискусија во 'Канта' започната од formentera, 21 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. formentera

  formentera Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  12
  Може некој да ми каже нешто повеќе за ова училиште? Да сподели свое или нечије искуство, поточно за архитектонскиот смер.
  Ме интересира каков е наставниот кадар и нешто за учениците, какви ученици учат таму и сл.
  Ви благодарам однапред :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.105
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.