1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зелена мода...

Дискусија во 'Мода и стил' започната од nennsy.densy, 4 август 2012.

 1. nennsy.densy

  nennsy.densy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  305
  Зелената боја е моментално во мода.
  Објавете слики и комбинации со зелена облека :P

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.274
  Допаѓања:
  411
  :D
   

  Прикачени фајлови:

  • 22.jpg
   22.jpg
   Големина на фајлот:
   21,7 KB
   Прегледи:
   305
  • 33.jpg
   33.jpg
   Големина на фајлот:
   56,6 KB
   Прегледи:
   305
  • 44.jpg
   44.jpg
   Големина на фајлот:
   48,6 KB
   Прегледи:
   305
  • 55.jpg
   55.jpg
   Големина на фајлот:
   26,4 KB
   Прегледи:
   305
  • 66.jpg
   66.jpg
   Големина на фајлот:
   60,1 KB
   Прегледи:
   305
 3. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.166
 4. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  4.658
  Допаѓања:
  13.094
  [​IMG]
   
  На M.arija му/ѝ се допаѓа ова.
 5. M.arija

  M.arija Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  424
  Допаѓања:
  268