Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Земјоделски фалкутет(Квалитет и безбедност на храна)

Дискусија во 'Образование' започната од moni.poni, 25 август 2016.

 1. moni.poni

  moni.poni Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2016
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  72
  Здраво дечки
  Сакам да прашам дали има некој кој е на овој смер на земјоделски да ми објасни што како е со студирањето,дали е тежок,имали некои злобни професори????
  И што би била нашата работа доколку го завршиме овој смер на фалкутетот?????????????