1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зимата 2013 ми помина ... ?

Дискусија во 'Канта' започната од mirindaa, 8 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mirindaa

  mirindaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2012
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  25
  Здравооо девојки.Не знам дали има ваква тема,но здодевно ми е а и се ближи крајот на зимата 2013,па да видам како се си поминале.
  -јас некако без врска ја минав.Спие :D ње и лежење нон стоп,ладно беше,не ми се излегуваше многу.Единствено убаво ми беше што со моите родители отидовме неколку дена на зимување.Таму супер си поминав.Вашите случки зимава 2013 ? :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.