Зимски комбинации

Дискусија во 'Мода и стил' започната од oneday, 8 август 2014.

 1. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  па еве и некои комбинации може да ставаме, за на училиште,работа,прошетка ...
   

  Прикачени фајлови:

  • imaf54gt3ges.jpeg
   imaf54gt3ges.jpeg
   Големина на фајлот:
   3,2 KB
   Прегледи:
   368
  • imagedrs.jpeg
   imagedrs.jpeg
   Големина на фајлот:
   2,8 KB
   Прегледи:
   368
  • images.jpeg
   images.jpeg
   Големина на фајлот:
   4,3 KB
   Прегледи:
   369
  • dfw.jpeg
   dfw.jpeg
   Големина на фајлот:
   5,1 KB
   Прегледи:
   368
 2. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
  Темата ти е убава, ама сега е лето, таκа да со задоволство ќе ставам κога ќе залади ;). Сега цρκам од жештина овде, уште κапути ми фалат да видам на слиκа и κρај! :D.
   
 3. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.405
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На joy1 и love11111 им се допаѓа ова.
 4. Nina23a

  Nina23a Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2014
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  19
  Еве нешто од мене :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • winter2.jpg
   winter2.jpg
   Големина на фајлот:
   258,3 KB
   Прегледи:
   190
  • winter3.jpg
   winter3.jpg
   Големина на фајлот:
   242,4 KB
   Прегледи:
   190
  • winter9.jpg
   winter9.jpg
   Големина на фајлот:
   65,3 KB
   Прегледи:
   190
  • winter8.jpg
   winter8.jpg
   Големина на фајлот:
   59,7 KB
   Прегледи:
   190
  • winter4.jpg
   winter4.jpg
   Големина на фајлот:
   257,4 KB
   Прегледи:
   190
 5. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
 6. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  61.566
  Пол:
  Женски
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На SwanMay и joy1 им се допаѓа ова.
 7. vanna

  vanna Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  1.636
  Пол:
  Женски
  Laura+Biagiotti+Fall+2010+7RUSTgTCPRWl.jpg
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.635
  Јас сметам дека темата е непотребна. Има тема која се нарекува Идеални комбинации, па може таму да се постираат истите.