1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зина: Принцезата-воин (Xena:The Warrior Princess)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Vikica.cuci, 14 февруари 2012.

  1. Vikica.cuci

    Vikica.cuci Популарен член

    Се зачлени на:
    21 ноември 2011
    Пораки:
    1.520
    Допаѓања:
    3.293
    Пол:
    Женски
    Девојки пребарував по форумов и никаде не најдов тема за оваа пшрекрасна серија која едно време се емитуваше и на тв Сител(но не целосно).Дали ја гледавте и како ви се допаѓаше?Според мене ова е предобра серија која е многу возбудлива, а и глумата е перфектна.Што мислите вие?
     

    Прикачени фајлови:

    На SimonLimon му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Beauty161

    Beauty161 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    316
    Допаѓања:
    134
    Пол:
    Женски
    Xena:The Warrior Princess

    Серијата на почетокот ја гледав, но потоа се ми стана помалку досадно и безлогично и се откажав.

    Но во секој случај добра е :)
     
  3. RedDevilGirL

    RedDevilGirL Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 септември 2010
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    20
    Xena:The Warrior Princess

    Интересна серија, ја гледав секогаш ко можев. Заради неа почнав да ги читам грчките митови. Глумата беше предобра. Имаше после и слична серија Sheena queen of the jungle. Ама Зина си е Зина. Сакам пак да ја даваат. Од толку турски серии на телевизија нема НИШТО. Предосадни се. Потполно ја упропастија програмата. |(
     
  4. Cvetetto

    Cvetetto Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2011
    Пораки:
    2.834
    Допаѓања:
    1.890
    Пол:
    Женски
    Женски денес јас ја начеква на една странска програма :) .И се сетив на времето кога со другарками ја гледавме.
    Таа беше Зина,јас Габриел.А брат и онај мутавиот.Се правевме супер херои :lol: .И поради оваа ЗИНА,се договоривме кога ќе наполниме 20 год. Ќе живееме како што живеела Зина,во планина.Ќе се бориме со злото-А БЕ ЖИВЕВМЕ ВО ИЛУЗИИТЕ,заедно со Зина и Габриел :rofl: .Ние двете воники ќе сме биле како да не. :$