Зина: Принцезата-воин (Xena:The Warrior Princess)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Vikica.cuci, 14 февруари 2012.

 1. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.282
  Пол:
  Женски
  Девојки пребарував по форумов и никаде не најдов тема за оваа пшрекрасна серија која едно време се емитуваше и на тв Сител(но не целосно).Дали ја гледавте и како ви се допаѓаше?Според мене ова е предобра серија која е многу возбудлива, а и глумата е перфектна.Што мислите вие?
   

  Прикачени фајлови:

  На SimonLimon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Xena:The Warrior Princess

  Серијата на почетокот ја гледав, но потоа се ми стана помалку досадно и безлогично и се откажав.

  Но во секој случај добра е :)
   
 3. RedDevilGirL

  RedDevilGirL Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  20
  Xena:The Warrior Princess

  Интересна серија, ја гледав секогаш ко можев. Заради неа почнав да ги читам грчките митови. Глумата беше предобра. Имаше после и слична серија Sheena queen of the jungle. Ама Зина си е Зина. Сакам пак да ја даваат. Од толку турски серии на телевизија нема НИШТО. Предосадни се. Потполно ја упропастија програмата. |(
   
 4. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Женски денес јас ја начеква на една странска програма :) .И се сетив на времето кога со другарками ја гледавме.
  Таа беше Зина,јас Габриел.А брат и онај мутавиот.Се правевме супер херои :lol: .И поради оваа ЗИНА,се договоривме кога ќе наполниме 20 год. Ќе живееме како што живеела Зина,во планина.Ќе се бориме со злото-А БЕ ЖИВЕВМЕ ВО ИЛУЗИИТЕ,заедно со Зина и Габриел :rofl: .Ние двете воники ќе сме биле како да не. :$