Зини земјо голтни ме !

Дискусија во 'Канта' започната од Lostedlove, 10 декември 2012.

 1. Lostedlove

  Lostedlove Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  Опишете некој настан кога сте биле најмногу засрамени :$ :tmi:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.105
  Пол:
  Женски