Златна Бубамара

Дискусија во 'Канта' започната од HelloKityy, 13 февруари 2013.

 1. HelloKityy

  HelloKityy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  73
  Да не знае некој на кој датум ќе почне златна бубамара оваа година? :hai: :tmi: :^)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.105
  Пол:
  Женски