Златни рани (Сител)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ocila, 5 март 2013.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.895
 2. Majuv4ence13

  Majuv4ence13 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  793
  Допаѓања:
  504
  Пол:
  Женски
  Златни рани(СИТЕЛ)

  Уште едно срање на сител. 8)
   
 3. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  144
  мислам дека ќе биди интересна серија па ќе видиме :D
   
 4. Arianna

  Arianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  130
  Де бре, глупости... Зарем мораше одма да умре таа Хикран?(ако и го погодив името :lol: )
   
 5. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  4.146
  Пол:
  Женски
  Мене ми изгледа дека ќе биде глупава |(
   
 6. RIRIFENTY

  RIRIFENTY Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  Убава Серија :)
  но за жал Хиџран си отиде кутрата загреота колку беше добра :(
  Девојката ми изгледа глупава само се жали а синот голем ууу убав убав а малецкото колку е слатко ко играше опаа :dance: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 7. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.795
  Допаѓања:
  25.935
  Пол:
  Женски
  Чекајте малце, мене уште не ми се верува дека умре таа, снаат на Х, и го заборавив името. :$
  А таа не ли е Ѓулфем хатун од Величествениот?? :^) Многу ми личи на некој, дај кажете.. :)
   
 8. A.Fenty

  A.Fenty Нов член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  124
  Не, таа е Севги, (така мислам дека се викаше) од Лубов и Казна. Другарката на Јасмин :)
   
 9. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  5.792
  Допаѓања:
  28.013
  Пол:
  Женски
  Да таа е од Љубов и Казна :)
   
 10. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.897
  Пол:
  Женски
  Мене ич не ми се допаѓа серијава, ја ѕирнав првата епизода и не ми е ништо посебно.
   
 11. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  Преубава ми беше Хикран, но за жал умре.
  Инаку кога ја гледав првата епизода не ми остави некој убав впечаток, па ќе видиме понатаму. :)
   
 12. Mia-K

  Mia-K Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  215
  Пол:
  Женски
  Како се вика серијава на Турски?
   
 13. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.795
  Допаѓања:
  25.935
  Пол:
  Женски
  Ejj.. да бее.. Севги.. :fubar: Фала, во секој случај! :) :*
   
 14. RIRIFENTY

  RIRIFENTY Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  Златни Рани -Hicran Yarasi :)
   
  На Mia-K му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Majuv4ence13

  Majuv4ence13 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  793
  Допаѓања:
  504
  Пол:
  Женски
  На викендица кај баба ми ми беше досадно и седнав да ја гледам првата епизода заедно со останатите,си реков ајде да видам можеби е убава серијата,смешна како зет домазет,затоа што на рекламите го рекоа истото дека е смешна.. 8) Серијата нема с од смешна и не ми остави некаков впечаток и се чудам зошто даваат толку глупави серии??Има и многу поубави ама шител си е шител :)
   
 16. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  Серијава не ми остави некој посебен впечаток воопшто!!
  Сега оваа сестрата ќе ја прават дека е таа што умре и ќе направат некако да залиќе и така ќе си ги земат паритее!!

  ниедно име не знам :lol:
   
 17. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  леле вистина Севги :o
   
 18. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.092
  Допаѓања:
  161.036
  Пол:
  Женски
  Чекајте малце бе, нели серијава ќе беше комедија? Што е сега ова, не само што ни К од комедија нема, туку од почеток е трагедија!? :^) |( Или за друга серија беше таа најава...ама не, сигурна сум дека за оваа беше... :!: :?:
   
 19. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.795
  Допаѓања:
  25.935
  Пол:
  Женски
  Аман пак и вие, одма комедија сакате, е нема.. :D
  Чекај да се збогатеат..

  ќе го земат богатството па тогаш ќе е комедијата..

  Чекајте, почекајте.. (што вика Сашко Коцев.. :lol: ) :D :D
   
 20. RIRIFENTY

  RIRIFENTY Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  Никој не ја бара кутра Хиџран сите ги сакаат парите :lol:
  па и во ЗетДомазет имаше тажни моменти се си има сцој ред почекајте прво Хиџран да ја погребаат..
  Абе овој деверот на Хиџран забеган е се :rofl: (прво да ги земевме парите после да умреше-за Хиџран) му вели на братот :tmi:
  Не верувам дека нема да ја засакате серијава сигурно ке биде мн интересна не ги пропуштајте првите епизоди бидеќи нема да бидете во тек со серијата :!: :)