Злато или сребро?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од LoVeR, 19 април 2011.

 1. Angie1432

  Angie1432 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.610
  Пол:
  Женски
  Злато, од кое жолтото повеќе ми стои.
   
 2. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  2.703
  Допаѓања:
  52.788
  Многу ретко носам накит. Но мислам дека златото поубаво ми стои, и жолтото и белото. :inlove: Под услов да е тоа минималистички накит.
   
 3. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  1.881
  Допаѓања:
  5.288
  Пол:
  Женски
  Многу сакам накит. :inlove: Носам и сребро и злато,ама само бело злато, жолто не сакам.
   
  На Frosty! му/ѝ се допаѓа ова.