Знаеш ли да чуваш тајна? (Софи Кинсела)

Дискусија во 'Книги' започната од RedDevilGirL, 10 март 2011.

 1. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  :rofl: ахх ема корингтон...
  Дома ми стоеше книгава долг период прашина фатила,ја немам заприметено.Случајно тоа розевата боја во очи ме мавна па седнав да ја листам и си се изнасмејав :D
  Лесен,разбирлив стил нема да се замориш од читање а неможеш да ја оставиш ни на 5 минути :)
   
 2. Val-Dim

  Val-Dim Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  54.099
  Знаеш ли да чуваш тајна? :clap:
  Прекрасна, забавна книга!!! Ретко ми се случува да наидам на ваков вид на литература, но со задоволство би сум прочитала повеќе книги од ваков жанр!!! Толку многу ме релаксираат и развеселуваат што ги читам во еден здив и со насмевка на усните!!!
   
 3. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.238
  Пол:
  Женски
  Многу се смеев со книгата затоа што цело време е прикажана како патетична идиотка дури и на нерви оди ама се на се би ја препорачала на сите кои сакаат добри осаменички романси
   
 4. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.593
  Девојки каде да ја најдам книгава?
  Читам наназад дека и други ја барале, ја најдоа ли?
  Ја нема по книжарници, ни во
  Браќа Миладиновци.
   
 5. filip4

  filip4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2016
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  3.667
  Пол:
  Машки
  Vo struga