Знам дека...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lalezzz, 2 јули 2010.

 1. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  66
  ...ништо не знам :lol: напишете вие што знаете..
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.882
  Допаѓања:
  3.919
  Пол:
  Женски
  знам дека ништо не му значам,ама се тешам со спротивното :)
   
  На Domino му/ѝ се допаѓа ова.
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  492
  Знам дека ќе биде се во ред :)
   
  На FotoLina3, Ilovemyself и Bok им се допаѓа ова.
 4. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.208
  Допаѓања:
  5.170
  Знам дека еден ден се ќе им се врати .. ( но додека да дојде тој ден )
   
  На FotoLina3, anab и divine им се допаѓа ова.
 5. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Некој го учел Сократ хихихиихих :D :D ;)
   
 6. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  66
  :D :D Гледаш се сети дека знаеш за Сократ ;)
   
 7. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.530
  Знам дека колку и да давам, секогаш останувам повредена, знам дека ќе си поплачам и ќе ми помине и знам дека ќе кажам - повеќе НЕ, и знам дека одново истата песна ќе почне со секој нареден мутко... Тоа го знам ...
   
  На presiosaP, Angela12345, Squirrels и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  Знам дека после дождот, доаѓа сонце.
  Знам дека сум доволно силна, и дека нема да попуштам.
   
  На Angela12345, Marence.D и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 9. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  знам дека вечер нема да го носам фустанчето што сакав :( ладно еееее ;(
   
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.786
  Знам дека не вреди да се нервирам, ама изгледа џабе што знам...
   
  На Angela12345, sleepingbeauty, Rebi и 2 други им се допаѓа ова.
 11. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  58
  Знам дека ќе бидни нешто големко. Ама ај да не зборувам пред рака, да не не се исполни. :D
   
 12. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  Знам дека ќе плачам пак вечерва... и знам дека утре ќе е исто...
   
 13. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  4.319
  Пол:
  Женски
  Знам дека треба да спијам вечерва.
  Сепак имам чувство дека нема да имам некоја корист од ваквото сознание. :wasntme:
   
 14. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Ејјј,после учење месец ипол филозофија на право, таман работа да не знам за Сократ. Знам и тоа многу добро хихиххи. :D :D
   
 15. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.882
  Допаѓања:
  3.919
  Пол:
  Женски
  исто ко ким...знам дека ќе плачам вечерва .. сигурна сум во тоа :(
   
 16. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.687
  Знам дека си ти кога викам Ало :call: :rofl:
   
 17. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  30
  Знам дека ме сака, знам дека сум кретен, знам дека ме почитува ама тие филмовите кога ке ми се увртат никако да ги делитнам се назад си ги вракам и опппп ајде пак од почеток.Знам дека сум лејка низаедна :worried:
   
 18. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  Знам дека утре ќе бидам како жив мртовец и затоа ќе си легнам. :hai:
   
 19. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.912
 20. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.993
  Знам дека како и да правам како и да чинам, работите ќе си одат по истиот тек уште не знам колку време али веројатно долго.. :worried: