Значењето на невиноста кај девојката за денешните мажи

Дискусија во 'Секс' започната од TilaTequila, 23 јуни 2010.

 1. Tatjana95

  Tatjana95 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2014
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.088
  Пол:
  Женски
  Не сакам да те повредам, но се почуствував должна да ти кажам... На тој твојот ниту ти не си му важна, земајќи предвид колку грубо, без осет се однесува со тебе, не внимавајќи на твојата личност, чуства, одлуки. Овој по се, сака само секс. Од твојот пост заклучив дека и ти си до негде - но не целосно свесна за тоа, па сакав да ти потврдам само.
  Прекрасни мажи има на светов. Ќе те најде еден, само не се ограничувај со вакви будали.

  А тоа со кој ќе ти биде првиот однос, тоа е сосема твоја работа. Исто како што на машкиот пол никој не му спори за тоа која ќе му биде прва, ниту кога ;) Па реално, која е разликата меѓу нас и нив???? :^)

  :hug:
   
  На Damata so marama, Alisa22 и IM.TMKQ им се допаѓа ова.
 2. Damata so marama

  Damata so marama Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2015
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  207
  Пол:
  Женски
  Ne me povredi sosema si vo pravo svesna sum za toa deka ne sum mu vazna nego deka mu e vazen samo seksot a toa jas nemozam da mu go pruzam bidejki ne sum spremna a I znajeki deka ne mu znacam nisto ne bi sakala toj da mi bide prviot. Ti blagodaram so go spodeli svoeto mislenje :hug:
   
  На Tatjana95 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  954
  Пол:
  Женски
  Ако те сака воопшто нема да му е важно тоа. Сепак секој си има свое минато и ти и тој итн ...
  Сепак сега може да се најде невина само на 12, 13 години .. Па ако му пречи нека си бара доста помала !
   
  На Damata so marama му/ѝ се допаѓа ова.