Значењето на ушите

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од rici.aaaaa, 29 мај 2012.

 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.386
  ЧОВЕЧКИТЕ УШИ ГО ОДАВААТ КАРАКТЕРОТ  Не видов оваква тема,а воедно и сакав ова да го споделам со вас  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа

  ГОЛЕМИ УШИ
  -Озбилна и паметна особа

  УШИ ВО ОБЛИК НА КВАДРАТ
  -Особи со големо срце

  ЗАШИЛЕНИ УШИ
  -Особа со уметничка душа

  ДОЛГИ УШИ
  -мудра особа
   
 2. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.596
  Допаѓања:
  10.779
  Пол:
  Женски
  Дообро, не дека нема логика.
  Нечисти уши на пример, е уште една категорија која кажува многу за особата.. нели.

  :D :rofl:

  Страшно.
   
  На psychic, spacegirl.987, hrcace и 8 други им се допаѓа ова.
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.962
  Или пак изгризани уши ... м? :D

  Јака тема, нема што :geek:
   
  На MandyLane и rici.aaaaa им се допаѓа ова.
 4. ana.8

  ana.8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  52
  хахахаха инетересно :D :D :D :D
   
 5. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  929
  Хахахахахахаа.
  Интересна тема :D
   
 6. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  hahahaha :) :D
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 7. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
  хахах многу интересно :D
   
 8. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Е уште за трепките не фали една темичка..хаха- интересно. :D
   
  На hrcace му/ѝ се допаѓа ова.
 9. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.805
  Пол:
  Женски
  Еј а за ДАМБО уши лол :lol:
   
  На hrcace му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Stefaani

  Stefaani Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  278
  ДОЛГИ УШИ
  -мудра особа :dance: :rock: :bow:
  хахахах
   
 11. Macushkaa

  Macushkaa Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  608
  Допаѓања:
  155
 12. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа
  хехехех :rock: :D
   
 13. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.320
  Знаев дека сум мудра личност ,ама не и дека тоа се должело токму на ДОЛЖИНАТА на моите уши :lol: :lol: :lol:
   
 14. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  Првпат слушам вакво нешто...
  Во секој случај имам малку поголеми и малку заоблени уши... :lol:
   
 15. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа

  ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
   
 16. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  ХАХАХАХ уште да знаев какви уши имама :lol:
   
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.210
  Пол:
  Женски
  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа

  Интересно. :D
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Witch-h-h

  Witch-h-h Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  6
  Хахаххаха. Интересно е. :)
   
 19. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  4.123
  Пол:
  Женски
  хахахахах :rofl:
   
 20. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа
  хахаахаааа :rock: :D :rofl: