1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Значењето на ушите

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од rici.aaaaa, 29 мај 2012.

 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.390
  ЧОВЕЧКИТЕ УШИ ГО ОДАВААТ КАРАКТЕРОТ  Не видов оваква тема,а воедно и сакав ова да го споделам со вас  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа

  ГОЛЕМИ УШИ
  -Озбилна и паметна особа

  УШИ ВО ОБЛИК НА КВАДРАТ
  -Особи со големо срце

  ЗАШИЛЕНИ УШИ
  -Особа со уметничка душа

  ДОЛГИ УШИ
  -мудра особа
   
 2. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.668
  Допаѓања:
  11.845
  Пол:
  Женски
  Дообро, не дека нема логика.
  Нечисти уши на пример, е уште една категорија која кажува многу за особата.. нели.

  :D :rofl:

  Страшно.
   
  На psychic, spacegirl.987, hrcace и 8 други им се допаѓа ова.
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.563
  Допаѓања:
  20.001
  Или пак изгризани уши ... м? :D

  Јака тема, нема што :geek:
   
  На MandyLane и rici.aaaaa им се допаѓа ова.
 4. ana.8

  ana.8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  52
  хахахаха инетересно :D :D :D :D
   
 5. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  Хахахахахахаа.
  Интересна тема :D
   
 6. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  hahahaha :) :D
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 7. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
  хахах многу интересно :D
   
 8. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Е уште за трепките не фали една темичка..хаха- интересно. :D
   
  На hrcace му/ѝ се допаѓа ова.
 9. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.821
  Пол:
  Женски
  Еј а за ДАМБО уши лол :lol:
   
  На hrcace му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Stefaani

  Stefaani Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  278
  ДОЛГИ УШИ
  -мудра особа :dance: :rock: :bow:
  хахахах
   
 11. Macushkaa

  Macushkaa Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  608
  Допаѓања:
  155
 12. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа
  хехехех :rock: :D
   
 13. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.331
  Знаев дека сум мудра личност ,ама не и дека тоа се должело токму на ДОЛЖИНАТА на моите уши :lol: :lol: :lol:
   
 14. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.735
  Пол:
  Женски
  Првпат слушам вакво нешто...
  Во секој случај имам малку поголеми и малку заоблени уши... :lol:
   
 15. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа

  ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
   
 16. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
  ХАХАХАХ уште да знаев какви уши имама :lol:
   
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.336
  Пол:
  Женски
  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа

  Интересно. :D
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Witch-h-h

  Witch-h-h Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  6
  Хахаххаха. Интересно е. :)
   
 19. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  хахахахах :rofl:
   
 20. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  МАЛИ УШИ
  -Инстиктивна и свесна особа
  хахаахаааа :rock: :D :rofl: