1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Значење на името

Дискусија во 'Канта' започната од yeah, 30 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  63
  Здр не најдов ваква тема веќе барав 1 час ако е дупла слободно заклучете ја..
  Овде може да прашате што значи вашето име се извинувам но на И ми се искинати страниците од книгата се надевам не се лутите :$
  Ве сакам Позз
   
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.