1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зоофилија

Дискусија во 'Секс' започната од Gea, 13 јануари 2011.

 1. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.603
  Пол:
  Женски
  Колку и да звучи перверзно,сум слушнала,а и имам видено клипови на кои жените и мажите имаат секс со животни(клипот со Чичолина и коњот го обиколи светот).За мене тоа е несфатливо и ми предизвикува чувство на гадење :puke: ,меѓутоа,факт е дека се случува и кај нас.Можеби многумина од вас нема да сакаат да дискутираат на оваа тема,но би сакала да ги слушнам вашите ставови,барем на најхрабрите :) :) :)
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Секс со животни???!!!

  Да, би сакала да имам секс со коњ! :!:
   
  На Milan444, Junior991, veren и 3 други им се допаѓа ова.
 3. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  8.065
  Допаѓања:
  72.335
  Пол:
  Женски
  Секс со животни???!!!

  Постои, меѓутоа ова спаѓа во темите кај здравствени проблеми
  мислам дека и така се третира во светот, како болест
   
  На makedonkamak и Abeja им се допаѓа ова.
 4. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  199
  Секс со животни???!!!

  Јас на пример со магаре сакам. Викаат многу големи им биле :!:
  Ај разбирам хомосексуалци, ама со животни бе луѓе, што е многу, многу е :x :x :x
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.603
  Пол:
  Женски
  Секс со животни???!!!

  Да,ама сепак се работи за секс :)
   
 6. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Секс со животни???!!!

  Ова го можат само болни луѓе . Како да нема доволно луѓе , па ги нашле кутрите животинки . :^)
   
  На makedonkamak и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
 7. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  126
  Секс со животни???!!!

  Секс со животни??? :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
  Дефинитивно станува збор за болни луѓе, уште еднаш :puke:
   
 8. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Секс со животни???!!!

  Ццц што се нема да им текне на луѓево...будалии :lol: :lol:
  А иначе никогаш не би имала секс со животно,тоа дефинитивно е болест :!:
   
  На makedonkamak и SimonaTino им се допаѓа ова.
 9. femina11

  femina11 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  553
  Допаѓања:
  225
  Секс со животни???!!!

  Хахаха,НИКОГАШ.Не сум полудела до толку.
   
 10. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.379
  Допаѓања:
  5.322
  Секс со животни???!!!

  ни јас не го оправдувам сексот со животни. мислам дека е тоа или болест или пре забегано и ментално (се извинувам ако некој навредив) мислам дека човек може навистина да е премногу и безмера первезен и да ужива во многу сексуални игри но секс со животни нема шанса не оправдувам :puke: :puke:
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Ај ќе ве молам воздржете се од сеирџиски коментари. Темата ќе остане отклучена, можеби ќе се развие дискусија.
   
 12. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  хехех Карак не верувам дека на фемина би можела некој да навредиш, не верувам дека некој таков би седел на форум, на таквите луѓе им фали некоја жичка во мозокот. Толку болно и одвратно, не верувам дека некој нормален пример дечко би го пикнал во некое животно или пак девојче да дозволи да и влезе животински ку* :puke:

  Можеби малку офф топик ќе бидам но една другарка еднаш ми кажуваше дека слушнала еден муабет на едни жени кои расправале за една случка. Зборувале како некои родители сакале на својата ќерка да и приредат изненадување за 18 роденден со тоа што нејзиниот омилен пеач го ангажирале и го затвориле во нејзиниот орман, кога таа ќе отиде да се пресоблече тој да ја изненади. Сето тоа било во живо во некоја емисија (имало скриена камера во нејзината соба) и нејзините родители седеле во дневна и гледале на ТВ моментот кога таа ќе се изненади. Девојката имала кученце, отишла во кујната и земала паштета и отишла во собата. Легнала на креветот се соблекла и си ја намачкала пи*ката со паштетата и го намамила кучето да и ја лиже. Пеачот ѕиркал и неможел да се начуди што гледа, родителите и сите што ја гледале емисијата виделе што се случува, пеачот вознемирен излегол од орманот и таа целата испаничела и секако тој заминал, родителите биле запрепастени од својата ќерка. (Сега тоа незнам колку е точно затоа што на интернет сигурно би се дознало такво нешто скандалозно а јас ништо не сум чула, важно јас си умрев од смеа додека ми го кажуваше другарка ми, вие сте сретнале вакво нешто?) :rofl: :rofl: :rofl:
   
 13. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.603
  Пол:
  Женски
  Некаде јас погрешив со поставување на ваква тема,или нешто друго е во прашање?
   
 14. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Не погреши, само и го променив насловот :) А за сеирџиските коментари се однесува на другите форумџики :)
   
 15. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Некаде имам прочитано дека дури над 15% од жителите во селата (овде се алудира на селата на Балканот) имале односи со животни, претежно домашни.
  Искрено се запрепастив од ова, и не ми беше многу веродостојно. Ама кога се појави клипче од еден сељак како е*е коза, ми се промени мислењето. :puke:
  Самата помисла ме тера да се стресам од згрозување.
  Зоофилијата се третира како сексуално пореметување, а во голем број од државите во светот е регулирана со закон! Кај нас, убедена сум дека не!
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Ахм да сум читала и јас незнам точно во која држава. Маж може да има односи со женка животно а ако е со мажјак го убивале и човекот и животното.
   
 17. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Еве некои закони што ги најдов.
  (некој ќе помисли шлакната сум, во ниедно време што правам)

  *Во Јута сексот со животни не е казнив ако не се работи за некаква заработка.
  *Да се има секс со боцкаво прасе е нелегално во Флорида.
  *Во Либан, мажите кои сакаат близок контакт со природата, без проблем може да имаат секс со животни. Под услов животните да се од женски пол. На пример, "играње" со бик се казнува со смрт.
  *Во некои држави забранет е половиот однос со риба. :^)
   
 18. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.930
  Пол:
  Женски
  Со риба... :?: Тууу, кај ќе и го.... :?:
  Инаку, имам гледано таков порнич. Девојка се сексаше со коњ, а после едни со кучиња.
  Инаку ова беше поодамна во средношколските ми денови, бевме собрани во стан школски така друштвенце, пиевме и туку од еднаш еден се понуди да ни приредел нешто, имал некакво изненадување.
  Коа гледаме, пушта касета...и шок! Ма не ни знаев тогаш дека постои такво нешто, упм ваква ми беше прво фацата луѓе :o
  По неколку секунди, прснавме сите од смеење! Нормално, крив си беше и прекумерниот коњак. :$ :lol:

  Како и да е, две работи се во прашање.
  Човекот го прави тоа од болен ум, или за пари.
  Како и да е, и двајцата се со некој поремечај.
   
 19. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
  Kај најдов да прочитам,сега кога ке се сетам ух леле :puke: Hе ги сфакам лугево,толку мажи,жени има наоколку,тие со животни нашле :fubar: Tреба да ти фали нешто,о боже мој :swear: :puke: Hе коментирам повеке.
   
 20. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.810
  Штрумфетче, ова беше со Рики Мартин, и јас сум го чула ова ;) Којзнае дали е вистина ама имаше таква урбана легенда.

  Он топик, зоофилија?! Ајде уште да збориме за некрофили, и завршивме работа.
  Немам табу во сексот, ама животни НЕ! Пцовката „да ти го фукне коњ“ е чисто израз кој не би требало да се реализира. Во секој случај девијантна и јас би рекла болна работа. Едноставно треба нешто да ти фали за да имаш секс со животни.
  Ајде со хрчак да се плескаме. Или со бик, ииииха! Бреј |(
  А имам видено снимка од скриена камера на некој овчар од Полска ако не се лажам, си пасел овците кравите, и оп со кравата си завршил работа. Е тоа ти е ко во оној вицот кога ќерката ја прашува мајката, зошто и се толку големи ушите и мајката и одговара: „Еј каква луда журка беше, биди среќна што не лаеш!“
  Ај, доста беше. Нит кафе ми се пие веќе, нит ништо.
   
  На 1209, MarchelineAmaru и Strumfeta93 им се допаѓа ова.