1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зоофилија

Дискусија во 'Секс' започната од Gea, 13 јануари 2011.

  1. starfish

    starfish Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    4.833
    Допаѓања:
    10.128
    Пол:
    Женски
    Американски ветеринар за време на студиите силувал коњ
    Американски ветеринар е обвинет за злосторство против природата откако негов колега на виделина ја изнел мрачната тајна која момчето ја направило за време на студиите по ветерина на Државниот универзитет во Оклахома.

    28-годишниот Томас Лајл Вилсон минатиот четврток во Тулса се појавил на сослушување поради тоа што силувал коњ, а пред судот изјавил дека не е виновен за злосторството за кое е обвинет.

    Вилсон моментално работи во ветеринарна болница во Пенсилванија. Поротата слушнала дека постариот ветеринар преку безбедносните видео камери во септември 2009 година ги проверувал коњите сместени во клиничката штала, и тогаш го видел обвинетиот како има секс со животното.

    Кога се соочил со Вилсон тој му рекол дека му е мило што е "фатен" бидејќи му треба помош. Судијата на кој му е доделен случајот рекол дека за овие 18 години од неговата кариера до сега никогаш не слушнал за такво злосторство.

    [​IMG]
     
  2. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Пипкањето на мачорчето или кутрето за курето го сметаш за сексуално задоволство? :rofl:
    Не те осудуваме без гајле, само нареден пат кога си играш со нив стави кондом на прстот.
     
  3. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    Aбре и јас да бидам искрена сум 'сексуално злоставувана' од мојата кучка :rofl:
    Oва па обратно, ете видиш :lol:
    ќе ме фати за рака и ме секса по раката, ајмоо, уште по газе да ја шлапнам, прво беше рееетко,јас на смеење и пружав рака,пошто е смешна, ама сега се зачести :( Kога ќе ми ја стегне раката не пушта, дури и канџите ми ги зарива
    Jа мавам по газе бегајјј, не бре!
    и сега ова како да го наречеме :wasntme: :lol:
     
    На tessie и Meggy им се допаѓа ова.
  4. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Требаше ова да го ставиш во spoiler или да го премолчиш, сега marij4e може да ти ги украде финтите и позите, ќе го расипеш девојчето.
    p.s. обично на нозе прават така кучињава.
    p.p.s а едно нешто и ден денес не ми е јасно, едно време чував кучка и еднаш гледам дошла кучката од комшии и се јавнале, ауу богати, лезбејке
     
    На ludoto19 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. princessofthedark

    princessofthedark Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2010
    Пораки:
    1.018
    Допаѓања:
    149
    ауу дефинитивно неможам да ги сватам. Како може да те возбудува такво нешто не ми е јасно wtf до кај стаса светов. Иако ова мислам дека не е релативно нова работа.
     
  6. DarDevil

    DarDevil Активен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2012
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    1
    На времето гога беше актрактивен мирцот....добив таква понуда од еден психопат, да ме водел во зоолошка да сум снимала “ФИЛМ„ со животни и после ми вика ти си имала ли односи со животни и нешто ваму таму ми расправаше политика многу било убаво што ја знам....сешто има :D
     
    На Valerin му/ѝ се допаѓа ова.
  7. ilipili

    ilipili Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2012
    Пораки:
    1.310
    Допаѓања:
    4.991
    О господе боже што нема по народот. Јас никогаш не би помислила на такво нешто,а камоли да имам секс со животно никогаш,никако. Тоа е болна работа,на тие луѓе им фали во главата нешто,психички се растроени и асоцијални луѓе. Не можам да сватам до каде дошол светот. :puke: ми се гади на самата помисла на самиот чин.
     
  8. AlanisM

    AlanisM Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2012
    Пораки:
    453
    Допаѓања:
    590
    едно бљак и тоа се кажува
     
  9. simonice

    simonice Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2012
    Пораки:
    251
    Допаѓања:
    99
    :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
     
  10. Sponzor

    Sponzor Активен член

    Се зачлени на:
    25 април 2012
    Пораки:
    53
    Допаѓања:
    10
    Мој близок роднина работи во државна фирма,земаат високи плати и многу селани таму работаат. Тие сами на работа се фалеле кој кога како и колку домашни животни е*ел !
     
  11. Yipman2

    Yipman2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 октомври 2010
    Пораки:
    4.029
    Допаѓања:
    25.020
    Не ни знаев дека тоа постои се до пред 4 год кога гледав порничи на интернет и гледам тамо видео со наслов "Girl takes horse p*** " и викам еј некој црнец сигурно е па сеа демек се праи како коњ или така нешто ...и кликам и кога гледам тоа стварно коњ бил и си се милуват си се лапаат и таму остало ...

    После кога гледам линкови подоле што се претпорачуваат и се врзани со видеово , гледаш тамо кучиња , магариња и остала зоолошка градина .....


    Страшно :x :x
     
  12. butterfly33

    butterfly33 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2012
    Пораки:
    1.252
    Допаѓања:
    1.100
    По етика учевме за различни видови на љубов и професорот ни кажа за зоофилијата и некрофилија (сексуално задоволување со трупови). Сите вака останавме :o Одвратно е ... :?:
     
  13. Darko80

    Darko80 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2012
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    18
    Тоа не е перверзно. тоа е болно и не е за оправдување. Можам да разберам секаква перверзија, ама секс со животни, педофилија и инцест се работи који што треба да се казнат. Тоа веќе и не е сеџ, тоа е гнасно нешто
     
  14. DebbieLegg

    DebbieLegg Популарен член

    Се зачлени на:
    3 мај 2012
    Пораки:
    356
    Допаѓања:
    361
    Па по редот на нештата би требало да биде Хуманофилија :P
    [​IMG]
    Ако се погледне малку филозовски на оваа тема, животните од секогаш биле сексуално присутни во човековата или женската фантазија
    Убавицата и Ѕверот
    Принцот на бел КОЊ ( каде што сите претпочитаат да кажат дека КОЊИ им доаѓале цел живот )
    Шумарот и Мечката
    Примери има многу, и не така ретко за зоофилијата. :D
     
    На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
  15. kikicat

    kikicat Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 март 2011
    Пораки:
    53
    Допаѓања:
    26
    Пол:
    Женски
    Нормален човек такво нешто не би направил. Одвратна ми е и самата помисла.
     
  16. liliput22

    liliput22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    249
    Допаѓања:
    380
    Пол:
    Женски
    Уфф ми се гади од самата помисла :puke: еднаш до сега само сум видела таков порнич значи девојката со коњ се е*еше си помислив зар толку се болни луѓево или се до тој степен дрогирани за да неможат да препознаат човек од животно....
     
  17. ISKUSEN1

    ISKUSEN1 Нов член

    Се зачлени на:
    27 мај 2012
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    7
    Мене тоа ми изгледа слатко и симпатично. Не за секој ден но за промена да, дефинитивно. И порничите од тој вид ми се интересни.
     
  18. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Не знам колку ќе ти изгледа симпатично кога ќе ти го опне коњ или магаре :rofl: :rofl: , ама ти си знаеш, еден е животот, не мора секој ден, барем секој петок практикувај го тоа.
    Батали порничи, ти си дечко за авантури но реални, не само на филм :rofl:
     
    На makedonkamak, Valerin и Ammy.Lee им се допаѓа ова.
  19. American.Virgin

    American.Virgin Активен член

    Се зачлени на:
    28 август 2012
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    20
    abee jas bev na edna farma i tamu trebaja da zemat sperma od ovca i eden neznajse kako i mu go zakaci ...HAHAHA ludnicaaa inace sakam seks so ovca ! :D
     
  20. violetmoon

    violetmoon Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2012
    Пораки:
    84
    Допаѓања:
    26
    Пол:
    Женски
    перверзии,фетиши и се ама да ги ебаваш животните или тие тебе,не знам тоа е болест веке.не знам како можат да уживаат во таков секс тоа не е нормално. :puke: