1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто го одбравте факултетот на кој се запишавте?

Дискусија во 'Образование' започната од ☆P!nselsp!tze☆, 19 јануари 2021.