1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто ми се случува тоа...?

Дискусија во 'Канта' започната од osmatetratka, 12 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  11
  Мислам дека ваква тема нема, општи прашања за она што ви се случува а немате одговор на тоа. Ако има дупла канта на оваа.

  САКАВ ДА ПРАШАМ, ЗОШТО ми се случува кога ќе ги раширам нозете да почувствувам нелагодно чувство што ме ежи и како нешто да се отвара долу како да се кине како да се шири.. ме нервира тоа :( :worried:
   
 2. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  11
  ениуан? :?:
   
 3. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.016
  Пол:
  Женски
  valjda se zategnuvaat muskulite... :)
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.315
  Пол:
  Женски
  Не зезај ! :o
  Што поточно мислиш дека се отвара и се кине? Прашањето не ти е доволно определено.
  Ако носиш фармерки, дали мислиш дека ќе ти пукнат меѓу нозете бидејќи ти се тесни или на нешто друго мислеше? :D
  Ваков проблем до сега немам сретнато, искрено, запрепастена сум и за прв пат не знам што конкретно да одговорам :tmi:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.