1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто ништо не ми оди во врскиве?

Дискусија во 'Канта' започната од lea26, 7 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. lea26

    lea26 Активен член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    0
    здраво јас мислам дека има некој проблем со мене или не знам со некој друг е така исто
    па само што ке ми се бендиса некое дете ке направиме муабет еднаш два пати и то е све
    сум имала неколку кратки врски но некако не иде...
    ете пред некој ден пишав една тема како да и кажам дека ми се бендисува ми дадовте совет пишав здраво демек да почнам муабет не ми врате, и после ми пише те видов таму те видов ваму ?
    и дека ме виде што не знам ни дали и јас му се допаѓам не зборува ништо
    ахх ке полудам од машкиве во денешно време :(
     
  2. m2m2m2

    m2m2m2 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    1.517
    Допаѓања:
    1.059
    зошто ништо не ми оди во врскиве?

    Епа ете битно ти пишал нешто, разговорот на почеток секогаш се сведува на такви безвезе муабети, неможеш одма да очекуваш љубов да ти изјави. Дај му шанса и малку време на дечкото, остави да видиш како ќе течат работите.
    Незнам каков карактер си ама од постов иако олку краток, добив впечаток дека всушност и таков впечаток оставаш кај машките, дека си по малку напната и очекуваш веднаш да се реши статусот, а тоа ги плаши. Опушти се малку.
     
  3. ocila

    ocila Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 април 2012
    Пораки:
    5.513
    Допаѓања:
    1.900
    До тебе е можеби е знак дека не си комуникативна...дека незнаеш па почнеш раговор а можеби и за него важи ова...т.е. обратно...
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.