Зошто после секој секс сакам уште,уште и уште

Дискусија во 'Канта' започната од Jana12, 23 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jana12

  Jana12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Девојки дали имате иста потреба како мене уште и уште и на што се лози тоа?
   
 2. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
  Тоа се „ложи“ на нимфоманија или на неспособен партнер кој не те задоволува.
  Едно од овие две е, трето и да бараш нема да најдеш, зошто нема.
   
  На OzzyAngel и Abeja им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.