1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто секогаш по дефиниција убавите мажи сакаат грди жени, а

Дискусија во 'Канта' започната од Squirrels, 26 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Squirrels

  Squirrels Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  23
  Често имам забележано по градот некоја убава жена,цела тип топ средена фатена за рака со некој па и не баш толку убав маж или пак обратно, убав маж со грда жена....
  Не дека ги ценам луѓето според изгледот ама понекогаш навистина не оди....
  Што мислите вие??
   
 2. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.277
  за да има просечни деца :D, да не се икомлексираат :D

  мислам дека има ваква тема, и не треба да стои во кафе муабети
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.