1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто се однесува со мене така?

Дискусија во 'Сингл' започната од Tina12, 11 октомври 2013.

  1. Safira26

    Safira26 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јули 2013
    Пораки:
    78
    Допаѓања:
    106
    Да во право си, ама еве сега сите празници ми ги честиташе и ми пиша дека не можел да престане да мисли на мене и во сите парови што ги гледал се потсеќал на нас па сега сака да правиме муабет...
     
  2. BadBoysLover

    BadBoysLover Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2014
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    17
    епа вака...тој работи со мојата братучетка и кога одам кај неа во кафич тој нонстоп се поздравува ме прашува што има ново дали имам дечко ме вика за излегување ми пишува на фејс ми побара бр...амааа ет на моја не толку блиска пријателка и лајкува сите слики а со мене се однесува како да го интересирам...незнам како и јас да се однесувам оти незнам шо сака да кажи со то :devil: :puke:
     
  3. BadBoysLover

    BadBoysLover Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2014
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    17
    епа вака...тој работи со мојата братучетка и кога одам кај неа во кафич тој нонстоп се поздравува ме прашува што има ново дали имам дечко ме вика за излегување ми пишува на фејс ми побара бр...амааа ет на моја не толку блиска пријателка и лајкува сите слики а со мене се однесува како да го интересирам...незнам како и јас да се однесувам оти незнам шо сака да кажи со то :devil: :puke:
     
  4. Baby-bubu

    Baby-bubu Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јануари 2014
    Пораки:
    1.600
    Допаѓања:
    13.295
    Пол:
    Женски
    Прво. Ако и лајкува слики не мора да значи дека ја сака или што и да е! Престанете да си тупете мозок со лајкови, фејзбуци и коментари!!! Ради тоа сите си патите и незнаете да напраите еден асален муабет!
    Второ. Ако незнаш ти како да се однесуваш прати ја братучетка си нека направи муабет со него( ако го знае или ако е поблиска).
    Трето. Почни муабет со него. Нема да ти падне круната сигурно. ;)
     
    На zekzeki му/ѝ се допаѓа ова.