1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Зошто...?!

Дискусија во 'Канта' започната од katakomba24, 26 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katakomba24

  katakomba24 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  533
  Сигурна сум дека ќе имате милиони прашања. Прашувајте!

  1. Зошто сум ова што сум?
  2. Зошто постојам?
  3. Зошто не можам да бидам со него?...

  Ако има ваква тема оваа можете слободно да ја избришете! :D :*
   
 2. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.888
  Допаѓања:
  13.458
  Зашто има толку покварени луѓе кои се би направиле за да ми го загорчат животот? ;(
   
 3. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.477
  Па нели во СДП ги поставувавме овие прашања? :$
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ И јас тоа ќе речев. Премногу ИСТИ или СЛИЧНИ теми. Па дајте луѓе. И после админите ни се криви. Па треба малце и сами да се потрудиме форумов да личи на нешто.
   
 5. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена поради тоа што веќе постои тема што е наменета за прашања од ваков тип. Еве линк: se-i-sesto/sakam-da-prasam-t1298/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.