Зумба

Дискусија во 'Фитнес' започната од agi, 26 октомври 2010.

 1. ehrgeizig123

  ehrgeizig123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  427
  Допаѓања:
  157
  Јас не можам да го пуштам видеото :devil:
   
 2. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  624
  И јас неможам ниту да го симнам ниту да го пуштам. :?:
   
 3. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.498
  Јас сакам да почнам да вежбам... Ај ве молам ако има некој што оди на Зумба во училиштето `Блаже Конески` во Аеродром на часови и кој знае или може да се распраша околу термините и слични формалности...
  :* фала A LOT!
   
 4. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.645
  Леле па ни мене не ми се симнува клипот :( Незнам дали е до торентот или до клипот.
  Сега како жалопојка сум,а баш ми се играше :worried:

  ЕДИТ: Eте гооо бе:) Ма кај може оно со мене :muscle: :D
   
 5. ehrgeizig123

  ehrgeizig123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  427
  Допаѓања:
  157
  Преку што го пушти ?
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.667
  Допаѓања:
  45.933
  Ни мене не ми го пушта, ми бара некаков си codec, кој јас очигледно го немам |(
  http://www.youtube.com/watch?v=pvbn3V-Ptoc

  Ај погледнете го видеото да ми кажете што мислите за чекорите, јас поим немам ов зумбава, ама ептен интересна ми се гледа. Има три дела од видеово.
  И тие што подолго време одат на зумба да ги прашам, има ли резултати?
   
 7. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.645
  Па преку Winamp :wasntme: ама види од таму некое погрешно да не си симнала.Значи треба преку торент да го симнеш тоа кај што пишува Download this torrent (magnet link) :)
   
 8. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Изгледа забавно, таа што и е од лево на таа прва што игра понапред (наше десно) најмалку знае, ги прати другите две, а таа од наше лево, на средната нејзино десно бремена е или мене така ми се гледа ?
   
 9. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.667
  Допаѓања:
  45.933
  Јас тоа го спуштам, немам винамп, бс плеер имам, ама не сака да се отвори никако.
   
 10. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.294
  Пол:
  Женски
  И мене преку винамп не сакаше да ми се пушти па преку бс плеер го пуштам...
   
 11. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.645
  Па ваљда зависи кој Винамп го имаш :wasntme: Виножитке баш ме чуди што кога веќе ти го симнало неќе да ти го пушти,мора нешто да си згрешила при симнувањето :?:
   
 12. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.667
  Допаѓања:
  45.933
  Па само кликам на тоа доунлоуд дис торент, што може да се згреши? Баш ми е чудно...
   
 13. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.645
  Епа каква ти е иконата,од клипот?Ти пишува Zumba basics & 20 minute express ?
  Ако не ваљда не ти се симнало тоа што треба ,а ако да ондак би требало до плеерот да е :?:
   
 14. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.667
  Допаѓања:
  45.933
  Ајде не е битно, ќе си денсам на ова од јутјуб, ги научив веќе чекорите :lol:
   
 15. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.787
  Стегни на Magnet Link, ќе ти се отвори ново прозорче и тука стегни BitTorrent. Јас така го спуштив ;)
   
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.667
  Допаѓања:
  45.933
  Firefox doesn't know how to open this address, because the protocol (magnet) isn't associated with any program.

  Eве што ми вика за магнет линк. :)
  Ајде нема везе, интересно ми е ова од јутјуб, а и не е нешто тешко и комплицирано.
   
 17. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.157
  Допаѓања:
  94.014
  Јас симнувам едно од 10 гига,на први јуни,глупа,а вчера беше 31 мај!
  Ај да се симне за два саати ќе ви пишам шо има,наводно по еден час вежби се,три цд.
   
 18. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.372
  Допаѓања:
  6.190
  Се пробав,пак нејќе да го пушти,го симнува ама не го пушта.
  Ај дајте друго линкче некое ако има... :(
   
 19. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Маца имаат и наназад објавувано и песни и видеа од јутјуб, ама не ќе да е лошо ако стават и некое друго, посебно од тие што се верни зумбо играчи и малку да не упатат . :)
   
 20. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.866
  Мацо, ако го симна, оди на десен клик на видеото, па Open with... и одбери Media Player Classic.