1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИДЕЈА КАКО ДА МУ ЈА НАПРАВАМ ВЕЧЕРТА НЕЗАБОРАВНА?

Дискусија во 'Канта' започната од nikolova123, 18 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nikolova123

  nikolova123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  ИДЕЈА КАКО ДА МУ ЈА НАПРАВАМ ВЕЧЕРТА НЕЗАБОРАВНА ПРЕД ДА ОДАМ ЗА АМЕРИКА?
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.472
  Допаѓања:
  147.049
  Злато,тој тебе треба да ти ја направи таква,за да не ти текне да подмрднеш со опавчето таму,а Америка е земја на гревови.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.