1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИЗВЕСТУВАЊЕ: Краток прекин заради одржување (20:00 ч., 30.04.2018)

Дискусија во 'Правила и новости' започната од Mihajlo, 30 април 2018.

 1. Mihajlo

  Mihajlo Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  20 ноември 2008
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  444
  Пол:
  Машки
  Денес во периодот околу 20:00 часот ќе се врши редовно одржување на нашиот сервер, поради што форумот ќе биде недостапен кратко време.

  Очекуваме постапката да трае не повеќе од 15 минути, а во краен случај до околу 2 часа. Ви благодариме за разбирањето. :)

  АПДЕЈТ: Процедурата е успешно завршена, веќе сме онлајн.
   
  Последна измена: 30 април 2018
  На gjoker4e, najjacha, VladeMila и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.972
  Шуќур шо не се пуштив во тоа време зш паника ќе ме фатеше :D
  Фала и вас :*
   
  На Aleksandar1212, gjoker4e, kikkki и 6 други им се допаѓа ова.