1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИЗВЕСТУВАЊЕ: Техничкиот проблем со брзината на форумот е решен

Дискусија во 'Правила и новости' започната од Mihajlo, 27 јануари 2019.

 1. Mihajlo

  Mihajlo Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  20 ноември 2008
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  476
  Пол:
  Машки
  Деновиве се појави хардверски проблем на серверот каде што се хостираме, па извесен период форумот беше тешко достапен. :worried:

  За да го надминеме проблемот во најкус можен рок, беше извршена миграција на нов хардвер. Процедурата заврши успешно пред неколку минути и сега повторно функционираме со 100%.

  Се извинуваме за потешкотиите во пристапот и благодариме за разбирањето.
   
  На Dennings, marlonbrando69, RainbowButterfly и 8 други им се допаѓа ова.
 2. Hortenzija

  Hortenzija Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2019
  Пораки:
  1.476
  Допаѓања:
  13.371
  Пол:
  Женски
  dali moze da se izbrise profil od femina ili deaktivira?
   
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.534
  Пол:
  Женски
  Не може
   
 4. Alita

  Alita Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2019
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.284
  Пол:
  Женски
  @Mihajlo @RainBow @Dust
  Што се дешава моментално со темиве на форумов во Убавина и Мода? Untitled.png
   
  На nextredstyle и IM.TMKQ им се допаѓа ова.
 5. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  4.535
  Допаѓања:
  37.499
  Пол:
  Женски
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 6. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.921
  Бот е најверојатно.
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.548
  Допаѓања:
  171.419
  Пол:
  Женски
  На nextredstyle и Alita им се допаѓа ова.
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.684
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda, nextredstyle, WildMk и 1 друга личност им се допаѓа ова.