1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИЗГУБЕНА ЦРНА ЛАБРАДОРКА

Дискусија во 'Дом' започната од Теди1122, 31 јануари 2016.

?

ve molam pomognete mi

 1. dali ja videl nekoj

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Теди1122

  Теди1122 Нов член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ИЗГУБЕНА Е ВО НАСЕЛБАТА ВОДНО ОКОЛУ 9 ЧАСОТ МОЖЕБИ И ПОКАСНО,МНОГУ Е МИЛА ПИТОМА 12647923_1958562794367890_509219281_n.jpg АКО СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ НЕГДЕ НЕМОРА НА ВОДНО БИЛО КАЈ ИЛИ АКО ЈА ЗЕЛ НЕКОЈ НЕКА ЈА ВРАТИ ВЕ МОЛАМ!! ЗВОНЕТЕ НА БРОЈ 071 238 580 ТЕОДОРА