1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИЛИ-ИЛИ

Дискусија во 'Канта' започната од theunforgiven, 2 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  1.157
  Допаѓања:
  1.876
  Ајде една игра од мене. Проверив дали ја има за да не ја дуплирам темава и мислам дека не постои нешто вакво. Ако грешам - се извинувам.

  Едноставно е.

  Еве, јас ќе почнам:

  ЛЕТО или ЗИМА?


  Членот/членката под мене го избира својот фаворит и поставува ново „прашање“: ЦРНО или БЕЛО... И така по ред...
   
 2. Ane-Goki1

  Ane-Goki1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  2.307
  Допаѓања:
  29.033
  На theunforgiven му/ѝ се допаѓа ова.
 3. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  1.157
  Допаѓања:
  1.876
  Еј па зошто јас не успеав да ја најдам? Многу се извинувам! Како да ја избришам темава? Или тоа мора да го направи само модератор? Се извинувам уште еднаш.
   
 4. Ane-Goki1

  Ane-Goki1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  2.307
  Допаѓања:
  29.033
  Ќе ја избришат немај гајле
   
  На theunforgiven му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.