ИСЧЕЗНАТО е лице Љубен Тасков - Љубе

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од RAF Camora, 13 мај 2018.

 1. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.576
  Допаѓања:
  10.969
  Пол:
  Машки
  ВЕ ЗАМОЛУВАМ ЗА ВНИМАНИЕ И ПОМОШ !!!
  За што станува збор, подоле во текстот...
  Да помогнеме на наши сограѓани кои имаат проблем. Секаква информација е добродојдена, да помогнеме сите заедно да го вратиме господинов кај своите блиски и љубени...

  ИСЧЕЗНАТО е лицево на сликата. Се вика Љубен Тасков - Љубе исчезнат е од вчера вечер!!!! Носи црна маица и тренерки и е со собни влечки излезен!! Лицето е дезориентирано!!! Ве молиме за било каква информација веднаш пишете или јавете се на 070 643 077

  32349650_10216381566041869_2564052659183026176_n.jpg