1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИТНО барам книга

Дискусија во 'Канта' започната од LunaLa, 16 февруари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LunaLa

  LunaLa Нов член

  Се зачлени на:
  17 септември 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво Феминки.. Ке полагам IELTS но книгата по која треба да се спремам веќе ја нема тек во јуни ке им стигне, а тогаш ке ми пројде рокот. Па случајно некоја веќе да не полагала по таа ( и веќе да не и треба) да и ја откупам.
  Книгата е IELTS Mastercass (зелена).
  Еве оваа книга за студенти,ученици.
  Ви благодарам многу однапред :)

  11014692_10206289367138656_1151386613_n.jpg
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.