1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Иван Иванов - син на претседателоот!!!

Дискусија во 'Канта' започната од malinkasladoled, 4 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. malinkasladoled

  malinkasladoled Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Не знам коку ова звучи лудо или не .. хехе... неколку месеци го барам фејсбук профилот на дечково, уште прв пат кога го видов на ТВ ми влезе во око, дајте ви се молам кој го знае и го има нека стави линк, срце е :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.895
  Ние и претседател сме имале? :o
   
  На okcenzi и makedonkamak им се допаѓа ова.
 3. mimiiiii

  mimiiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2.827
  Допаѓања:
  11.139
  Пол:
  Женски
  Ајде ајде ти влегол во око. |(
  Кажи подобро ти се допаѓа тоа што е син на претседателот. :D

  Да беше обичен дечко , дали вака ќе бараше фб по форуми? :^) Може и во диско ќе ти пријдеше а ти ќе си го дигнеше носот. :D
  Ту колку сте желни за статус и пари.
   
 4. malinkasladoled

  malinkasladoled Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Ааааа колку има луѓе што за инает сакаат да збораат!!! Што ти смета тебе ако пишувам, ете дечкото ми се бендисал, па немам друга работа и на форум си пишувам...
   
 5. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.238
  Допаѓања:
  1.570
  Пол:
  Женски
  Дај линк па да го ќариме :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 6. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
  И да ти се бендисал не верувам дека ќе биде баш со тебе. Мислам не ме сфаќај погрешно ама темата ми мириса исто како онаа со силувањето и онаа со братучедот. Прости ми ако грешам. И на крај краишта престанете да си го губете времето со глупости. :fubar:
   
 7. malinkasladoled

  malinkasladoled Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Значи нема врска муабетот, сите се запаливте без причина, едноставно барам профил зошто сакам да си го гледам -убав ми е! Не панирам да го грабнам и да бегам :D :D :D :D :D
   
 8. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
  Не се запаливме без причина туку за се што ќе му текне на секого не се отвора тема.
  https://www.google.com/search?q=%D0%B8% ... B448%3B265 а тебе овој бушавиот ти е убав? Мислам ако е тој не сум сигурна сликата е од интернет.
   
 9. malinkasladoled

  malinkasladoled Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2

  Не отвара сликата, ама бушав е! А зошто да не се отвара тема? Форумот е за тоа, за забава и едукација, кој ќе чита тема ако не е интересна ... :)
   
 10. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
  Епа тој е пиши на гугл таму кај тоа за сликите и ќе видиш има слики. Инаку мене не ми се допадна ама секој со својот вкус. За забава е ама последните неколку новоотворени теми и не ни беа баш забавни.
   
 11. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.990
  Пол:
  Женски
  Да ми кажуваше за некој друг , ке поверував дека ти се допаднал. Вака :lol: :lol: :lol: темава повече на тролање и зезање ми удира :rofl: :rofl: :rofl:
  Ако ова е за тебе врвна лепота и привлечност, ај погледни уште еднаш....или очила стави си ;)
  До косата ЌЕ ДА Е :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

 12. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
  Јас викам да збереме еден доброволен прилог и да и купиме лупа на девојчето. Нека погледне убаво и нека ни разјасни што и се допаднало тука. Иначе лепа коса, таков ми е џогерот за во купатило. Мислам шала на страна прецедател имаме ама како да го немаме, а тука некои се палат на неговите синови .. :fubar:
   
  На okcenzi и makedonkamak им се допаѓа ова.
 13. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.990
  Пол:
  Женски
  :rofl:
  Како-таков :emo: од кал да е на Иванов син да е. Јас само би додала следново-Крушата под круша паѓа.
   
  На eloves му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.043
  Допаѓања:
  21.936
  Пол:
  Женски
  Па и диџеј бил, на денешно време сите се диџеи, мене не ми е ич убав, на татко му е цел :D
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 15. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.976
  Пол:
  Женски
  Иначе на првата слика е овековечен моментот каде на Хорхе му текнува што е разумен компромис.
   
  На okcenzi и makedonkamak им се допаѓа ова.
 16. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.990
  Пол:
  Женски
  Сакаш да кажеш доживеал просветлување :lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :!:
   
  На calliope му/ѝ се допаѓа ова.
 17. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.703
  Допаѓања:
  20.837
  Пол:
  Женски
  Вечер ќе спијам со запалена ламба. :|
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.292
  Допаѓања:
  17.164
  Пол:
  Женски
  Јас на спиење би го избричила со машинка. :^)

  Пуштил толкаво косиште па и несредено. Да беше сам на слика, ќе мислев дека перика има.
  Па и во јавност излегува таков :tmi:

  Не го коментирам физичкиот изглед, туку грмушката на глава.

  Ама што се чудиме, па за секое лонче има капаче.
   
  На makedonkamak, sweet-star и Summerlover им се допаѓа ова.
 19. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
  Хахааххах се изнасмеав со темава. :D
  И нека ни пише девојчево како планира да го освои принцот :D
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.
 20. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.990
  Пол:
  Женски
  Си κажа де,пρеκу фб е главното заведување. Ρизично е во живо да му се додвоρуваш на ваκов дечκо.
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.