1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Игра: Кои обувки одговараат најмногу?

Дискусија во 'Канта' започната од pretty-girl6, 26 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pretty-girl6

  pretty-girl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите тука во форумот :) Во оваа игра ќе давам слика на тоалети со 2 или повеќе пара штикли и вие треба да решите кои одговарат најмногу со соодветниот тоалет.Ете ја и првата слика

  http://prikachi.com/images/78/3710078n.jpg :*
   
 2. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.606
  според мене највише одговараат со вторите..
   
 3. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  А зошто не ја стави играва во форумски игри?!

  Инаку, првите ;)
   
 4. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Според мене ниедни. Бидејќи фустанот е доволно наџиџан, за наџиџани обувки..
   
  На TS-310 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.