Игра на тронови (Game of Thrones) [2011]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Yipman2, 22 април 2011.

 1. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  23.395
  Кутрава мајка, кај и да иде со бебево, или ќе ја запалат у сред град или ќе ја убијат со канцер у сред град....
  [​IMG]


  Инаку за тоа видеото што ви го спомнав, дека може слободно 20 сезони со 20 епизоди да има, еве ќе ви го покажам, можеби го знаете можеби не, али секако вреди да се погледне колку голем е светот на гот.
   
  На Nigredo Odor, theowndemon, oblace1 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  23.395
  [​IMG]

  Значи до сега во сите филмови Тајвин глумецот ми се покажал како најдобар, дечкото знае како да се снајде во било кој филм.
   
  На theowndemon и Elenpelen им се допаѓа ова.
 3. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.368
  Допаѓања:
  12.159
  д е ч к о т о.
  Младич прав е :rofl:
   
  На Annath и theowndemon им се допаѓа ова.