1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Игротека за дочек на роденден

Дискусија во 'Дете' започната од noddy, 17 август 2010.

  1. leona83

    leona83 Популарен член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2014
    Пораки:
    2.548
    Допаѓања:
    1.980
    Пол:
    Женски
    Јас сум била во приказна неколку пати на родендени и ич не ми се допаѓа, хигиена нула, нешто посебно играчки и реквизити нема, персоналот кој како ќе го начекаш.
    Точно дека секој е со свое искуство, и извини ама ако си се зачленила само ова да го напишеш значи дека правиш реклама.
     
  2. Буци30

    Буци30 Активен член

    Се зачлени на:
    4 јануари 2015
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Тоа е тоа што го кажав на почетокот на мојот пост... Само лошите работи се пишуваат кај нас и се интересни...не е дозволено кај нас нешто убаво да се напише еве од вакви членови како тебе :) ^^^

    Реклама правам на форум за игротеки ок...само затоа што сум Била Задоволна од некоја услуга и детето ми беше Пресреќно ... Која иронија...

    Сакав само да искажам благодарност и демократско право ми е да пишувам на кој сакам форум...и ке дебатирам на други интересни теми но нема да навлегувам во дебати со наострени Членови...

    Но еве пошто не ви се допадна мојот пост ги замолувам модераторите да ги избришат моите 3 поста и нека продолжи диктатурата ...

    И се извинувам доколку некој го свати мојот пост како РЕКЛАМА...ц ц ц

    П.с дали е реклама секој убав збор што е кажан за неколку игротеки во целата тема ... Во тој случај променете го НАСЛОВОТ ... Јас моето си го кажав во сооднос на Темата...
    Што требаше да напишам ИГРОТЕКА ПРИКАЗНА - Одлично ??? За да сте задоволни или и тоа е реклама ?

    Дали видовте да именувам друга игротека со Погрдни зборови а сме биле во доста Такви ...

    Завршувам со дебата...не отчекував на нечија радост вакви Напади..Срамно
    Позз
     
    Последна измена: 9 јануари 2015
  3. kaja11

    kaja11 Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2013
    Пораки:
    199
    Допаѓања:
    131
    Јaс незнaм кoј ви е прoблемoт,oдмa се нaфрливте скaпo билo пa реклaмa нaпрaвилa феминкaтa...искренo oд 4 стрaни темa,2 се зa рoбин худ, незнaм тукa кoј прaви реклaмa, a штo се oднесувa дo цените скaпo-евтинo, секoј бе сo свoјoт џеб. Темaвa е oтвoренa зa дa си рaзмениме искуствa. Нa крaј крaевa зaвиси кoј штo бaрa, кoи му се oчекувaњaтa, сите имaме рaзлични критериуми нa oценувaње.
     
    На Petar80, Буци30 и Sasha-Fierce им се допаѓа ова.
  4. mamaMace

    mamaMace Активен член

    Се зачлени на:
    19 август 2013
    Пораки:
    42
    Допаѓања:
    164
    јас да ви кажам искрено секоја година во различна игротека славиме роденден значи од втор роденден па понатаму Приказна,Бе Хепи, Бумеранг, по старо каспер сега незнам како се вика, тиквичка, сме биле во чекорче во н.лисиче, во радост,робин худ ....И да ви кажам секаде супер се си поминале децата играат се забавуваат и тоа ми е најбитно што секогаш персоналот бил задолжен за анимирање.е сега за сметката не дискутирам бидејќи кога сум решила да славам во игротека сигурно сум решила и да си платам колку треба.да за парите кои ги давам барам услуга ама не за мене туку за децата кои дошле да се журкаат.на еден од родендените не сакаа да играат тоа што им кажуваа вработените во игротеката и дојдоа културно ми рекоа, јас само предложив да ги остават да прават што сакаат и дека дошле да се изрелаксираат само ако може да внимаваа да не се повреди некое.и џумбус направија децава во игротеката никој од игротеката не се пожали дека има проблем за џумбусот ама мене од пусти срам им оставивме поголем бакшиш.
     
    На DVAANGELA, Буци30 и Sasha-Fierce им се допаѓа ова.
  5. Little_girl

    Little_girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 февруари 2015
    Пораки:
    154
    Допаѓања:
    96
    Пол:
    Женски
    Ke moze li nekoj da mi kaze koe e imeto na igrotekata vo naselba novo lisiche pozadi benzinskata mak petrol na sprat od kukja e. Ulicata e Zorz Bize vednash zad Mite bogoevski. I telefonski broj od igrotekata. Vi blagodaram odnapred :)
     
  6. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    Mislam bese winie pooh
     
  7. flowergarden

    flowergarden Популарен член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2011
    Пораки:
    1.276
    Допаѓања:
    417
    Дали некој бил или славел роденден во Во светот на децата?
     
  8. Kitten

    Kitten Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    9.375
    Допаѓања:
    42.190
    Пол:
    Женски
    Препорачајте игротека со дворче, значи на отворено, за роденден во лето....? :?:
     
  9. Kitten

    Kitten Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    9.375
    Допаѓања:
    42.190
    Пол:
    Женски
    Ај повторно да си прашам, сега поконкретно...

    Дали има некоја искуство со игротека Грин Хаус, комплексот Абц? Или можеби со Тиквичка во аеродром?
    Ме интересираат цени за закуп на простор, дали можеш свое пиење да донесеш, и цени отприлика на нивното пиење...
     
  10. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    Сум била, долната воопшто не мисе допаѓа, таа на спратот не е лоша. Ама велат дека 200е. во џеп да си имаш ако е за поголем роденден
     
  11. kaja11

    kaja11 Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2013
    Пораки:
    199
    Допаѓања:
    131
    Јaс имaм искуствo сo грин хaус, aкo нештo те интересифa пиши вo л.п. пoзз
     
  12. ivi1987

    ivi1987 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    3.883
    Допаѓања:
    76.008
    Пол:
    Женски
    Мајки,имате ли искуство со Игротека Радост во Скопјанка во Аеродром?Ние таму закажавме роденден за наредниот месец зашто искрено многу им е евтин закупот,500 денари.Вака игротеката внатре не е нешто којзнае што ама не ми се даваа 2500 за закуп искрено,некако ми е премногу.
     
  13. ivi1987

    ivi1987 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    3.883
    Допаѓања:
    76.008
    Пол:
    Женски
    Многу ми е битно,ако има некоја мајка искуство нека сподели :)
     
  14. elena.mak

    elena.mak Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2012
    Пораки:
    1.670
    Допаѓања:
    11.526
    Радост е највалканата игротека во која што сум влегла. Играчките се валкани, подовите се за никаде, пајажини лом. Не сме правеле таму роденден, ама сме биле гости.
     
  15. ivi1987

    ivi1987 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    3.883
    Допаѓања:
    76.008
    Пол:
    Женски
    Е сега ме израдува...:|
     
  16. elena.mak

    elena.mak Популарен член

    Се зачлени на:
    25 јануари 2012
    Пораки:
    1.670
    Допаѓања:
    11.526
    Верувам дека те прерадував, ама поарно да ти кажам него да те мислам после. :) Шала на страна, вистина ти кажувам. Валкана многу, иако тие жените што беа вработени таму беа ОК.
     
    На ivi1987 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. ivi1987

    ivi1987 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    3.883
    Допаѓања:
    76.008
    Пол:
    Женски
    Отиде возот,ние и капар оставивме а и веќе немам време за да презакажувам на друго место пошто на 23 ти Јули е роденденот.Ама ќе си знам за наредниот што да правам.Како и да е фала ти што ми кажа :)
     
  18. ivi1987

    ivi1987 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    3.883
    Допаѓања:
    76.008
    Пол:
    Женски
    На нас ни помина роденденот и јас сум презадоволна од игротека Радост.Средено и чисто беше,девојката и дечкото што беа таму феноменално ги забавуваа децата,не осетивме кога ни поминаа два саати.Нареден роденден дефинитивно пак таму ќе се слави :)
     
    На elena.mak му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Babygirl86

    Babygirl86 Нов член

    Се зачлени на:
    6 август 2015
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    Морам да се истакнам во врска со една игротека т.е да гипредупредам мајките кои планираат роденденот на своето дете да го прослават таму.. Во моментов игротеката е атракција меѓу децата .Станува збор за игротеки дримленд ја има во тафталиџе , аеродром и влае .Изборот беше на ќерка ми да слави таму бидејќи сите деца од одделението и правеле во дримленд .Закажавме роденден во игротеката во тафталиџе и мислам дека никогаш повеќе џабе ја фалат толку и ја возвишуваат прво персоналот без никаква организација , второ цедето со слики и двд сеуште не ни го дале просторот им е 2700 денари .А,да не правиме муабет за сметката .За 25 возрасни и 10 деца плативме 9000 денари и тоа маж ми ја видел како една од девојкати допишала пијачки и тоа сигурно е во сите иротеки дрим ленд .Ова е срамота да се богатат со крадени пари .Секој од нас сака колку што му испиле гостите толку да плати , а секој од нас си ги познава гостите колку му пијат и намерно не повикавме многу гости толку само најблиските .Не е возможно да 10 деца испијат 55 сокчиња и тоа девојките нон стоп само доставаа сокчиња и полните отворени сокчиња ги собираа .ОВА Е СРАМОТА .Морам да го споделам ова искуство со вас останатите , а се разбира секој со свое искуство и секој со својот џеб .
     
  20. Mayyya

    Mayyya Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.253
    Допаѓања:
    6.026
    Пол:
    Женски
    А ти специјално се зачлени ова да ни го кажеш?