1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Идеална работна позиција за вас

Дискусија во 'На работното место' започната од KittyAgnes, 30 јуни 2021.

 1. KittyAgnes

  KittyAgnes Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2021
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  532
  Пол:
  Женски
  Јас би сакала да бидам креативен директор :) вие?
  пс: полека се придвижувам кон позицијава ама секогаш ми бега :D