Идеи за летен маникир

Дискусија во 'Тело' започната од Cvetetto, 23 јуни 2014.

 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Епа во темата идеи за лакирање,не можев да најдам.И се е измешано :?: .Па затоа решив да отворам нова за идеи кои ќе можеме во лето да ги носиме. :) Знам имаше една со поврзани со зимата,по моето преварување не најдов за летото.Ако има иста тема канта.
  А сега може да ми дадете идеи :?: ?Навистна незнам како да ги направам во моментов :wasntme:
   
 2. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
 3. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
 4. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.500
  Допаѓања:
  4.482
  Пол:
  Женски
 5. Butterfly.girl5

  Butterfly.girl5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2014
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  82
  :)
   

  Прикачени фајлови: