1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Идеи за ноктии

Дискусија во 'Канта' започната од riistova1, 1 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. riistova1

  riistova1 Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Може ли да прикачите слики од некој дизајни за нокти , бидејќи незнам како да ги нацртам немам идеја , па ако сакате да ми покажете некој кој вас ви се допаѓаат...
   
 2. guguence

  guguence Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  291
  Допаѓања:
  320
  Пол:
  Женски
  имаш таква тема побарај
   
 3. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  А да прочепкаше малку низ форумов? Имаш такви теми.
  Успат, ноктите на лице ти се наоѓаат? Како прво темата не ти е во соодветна категорија ;)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.889
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.