Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Идиотека со Никола Тодороски

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Hipica, 14 ноември 2011.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.794
  Инспирирана од темата за Марјан Георгиевски, еве ви тема за уште еден дечко од Македонијава ни што фатил да се занимава со stand up comedy. Чинам дека е со завршен драмски факултет, го имам гледано во неколку драмски проекти, барем на локално ниво.
  Секој четврток излегува ново клипче.
  Еве го првото:
  http://www.youtube.com/watch?v=vg4YlM6sw4o

  Сте го гледале ли? Ви се допаѓа? :)
   
  На L-enna му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Spell

  Spell Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  400
  Пол:
  Женски
  Не ми е интересен воопшто дечково , го имам гледано уште поодамна ама тапа е не го бива :wasntme:
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.236
  Допаѓања:
  16.962
  Пол:
  Женски
  Кога го прочитав името и презимето веднаш ми текна на министерот ни наш и одма почнав да го мотам филмот и да го поврзувам со комедија, смешки, циркуси, и повеќе ме потсети на Ранду со ножевите, зашто има сега се да реши во областа негова :lol:
   
 4. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  Мене ми е дури антипатичен дечково,ме нервира кога зборува се преправа многу аматерски и воопшто не ми прави ни најмала намсевка на лицево.Гледам само дечко кој сака да направи нешто ама незнае како.Маријан многу ми е интересен,и не ми е вештачки и се смеам додека го гледам,а овој не.
   
 5. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.624
  Ок е! Интересен е.
   
 6. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.703
  Пол:
  Женски
  Многу е досаден и не е воопшто интересен. Марјан Георгиевски е поим :rock:
   
 7. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.942
  Допаѓања:
  61.522
  Пол:
  Женски
  Никола ми е подобар од Марјан. Посмешно зборува и прави фаци, го менува гласот...