babylove овошни кашички

Идоли во животот

Дискусија во 'Канта' започната од jovi.girl.forever, 30 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jovi.girl.forever

  jovi.girl.forever Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Дали и вие имате некои идоли и зошто ви се посебни..?
  Еве за мене ќе си кажам веднаш мојот идол е Џон Бон Џови,од малечка сум му голем фан и што повеќе информации дознавам за него толку повеќе го обожавам :inlove: :rofl:
  И се надевам дека ќе ви се допадне темата,бидејќи колку забележав нема ваква тема, а ако има пријавете слободно :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.