1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Идол

Дискусија во 'Канта' започната од nenna.girl, 20 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nenna.girl

  nenna.girl Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Ај да отвориме еден муабет еве на пример кој е вашиот идол од светот на познатите? :)

  П.С мене ми е Ким Кардашијан :D
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.932
  Допаѓања:
  66.080
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.