1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Избор за најдобар сајт на годината!

Дискусија во 'За форумот' започната од Sramezlivoto, 4 декември 2011.

 1. Sramezlivoto

  Sramezlivoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  100
  Немам сретнато ваква тема по форумот ама остануваат уште 6 дена до крајот на изборот за најдобар сајт на годината. Се информирав на друг форум и кога гласав видов дека ја има и фемина.мк, но не и форумот.
  Се гласа до 10 септемтри и гласањето е поделено во 7 категории. Во секоја категорија може да гласате за 3 сајтови со различни поени. Гласање за повеќе од 3 сајтови по категорија или доделување на исти поени на избраните сајтови во една категорија е забрането.

  Потребно е само да внесете ваш е-маил и ке добиете повратна порака со линк до 'гласачкиот лист'.

  Код:
  http://sajtnagodinata.mk/mailverification.php
   
  На Rozich, Inana и Meggy им се допаѓа ова.
 2. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Гласав ;)
   
 3. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Гласав и јас пред 4-5 дена :) Да очекуваме дека Фемина ќе биде прва :f:
   
 4. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  ајде нека иам позитива и секако најубав пласман на нашата Фемина... Должноста Гласање завршена :angel:
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Мене па ми вели дека линкот за потврда ми е пратен на мејл, а од друга страна на мејл немам ништо :?:
  Или треба да почекам малку? :^)
   
 6. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
  Гласав пред некој ден и јас се надеван на успех за нашата ФЕМИНА.
  Најдобрисме.................
  :) :) :)
   
 7. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Хипи и мене исто ми се случи. Малку почекав па дојде.
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ Ете, гласав и јас пред малку :)
   
 9. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.291
  Допаѓања:
  3.113
  Пол:
  Женски
  Гласав. :)
   
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.025
  Пол:
  Женски
  Браво, браво, во првите 5 е фемина. :)
  Најдобар Сајт на годината
  crnobelo.com
  femina.mk
  kurir.mk
  on.net.mk
  tocka.com.mk
  На 20ти ќе бидат резултатите.
  Криво ми е само форумов што го немаше.
  Па ајде, да славиме на 20ти. :)
   
  На Hipica и Gordana10 им се допаѓа ова.
 11. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Јас прееска сакав да гласам и ми пишаа дека завршило гласањето :( и сеа неможам да гласам :worried:
   
  На x.Daisy.x му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  На Hipica, Rozich и Butterfly15 им се допаѓа ова.
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.025
  Пол:
  Женски
  Да, победила. :party:
  Баш ми е мило, мило ми е што е признат трудот на прекрасните луѓе кои го уредуваат сајтот. :)
  Се надевам догодина и форумов ќе си добие признание. :)
   
 14. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Ааааа супер :rock: :D :party: баш ми е мило и драго ^_^ ^_^ ептен :D
  Ах уште многу успеси им посакувам на сајтот и форумчево :* :clap:
  Не успеав да гласам,ама битно успеа :!: :D
   
 15. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.921
  Баш супер, а уште поголем успех е и тоа што, барем јас како што знам, изборот не се заснова само на гласовите од интернет. Се бира и според мислењето на жири комисијата. Сепак, нека им се множат успесите на сајтот и на форумот :)
   
 16. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Честитки на редакцијата на фемина.мк, сосема заслужено, жените знаат што да читаат, продолжете вака и понатаму. :clap:

  Јас само се надевам дека ќе споделувате повеќе статии дневно, тоа е сугестија моја, а сигурно и желба на повеќето девојки.
  Треба да ве инспирира оваа награда, а сигурна сум дека ќе ја оправдате :wasntme:
   
 17. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.646
  Допаѓања:
  149.454
  Од сигурен извор (добро де,на тв имаше и слики има по нетов :D ), или Михајло ја подигна наградата или Билката е машко и не дупи у здрав памет 2 години! :rofl: Сега ми е јасно зошто има разбирање за 20 000 жени и ниту еднаш не подлегна и одолеа да не учествува во достоен бич фајт! :D

  Нек се угоде,мазел тоф со чај од нане. Па до година више,ама може и пак исто,за инает бе,за инает,за цел шовинизам! 8)  На оние на кои не им се допаѓа... многу не повредува,НОТ... судам по темите кои се пишуваат на другите сајтови(што сакаат мажите,како да ослабете со јадење на корнишони,секој втор е латентен педер,зошто мажите сакат облини,што да правите на досадна свадба,мурињо рече она,овој онанираше и стави видео снимка,што прави Коко денес,Ким се разведе (добро и на фемина го имаше тоа,ама не го читав) и така натакаааааааа и навака.Затоа,си читам странски сајтови за тоа што мене ме занима и ми обработува теми што ми требаат!). Јбг девојчињата сакаат глитер анд ол оф дет...мхм.
  Сугестија до Билката и Михајло,земете ме да ви пишувам статии и дајте ми простор за колумна! :wasntme: :D Нема да пишувам инспирирачки текстови како на нот фор мен,ќе пишувам за социјални проблеми!!!


  Сериозно,искрени честитки! Со истата сугестија,повеќе содржини на дневна основа и по една бесплатна натална карта за сите форумџики!
   
  На Offspring, zhap4e, Hipica и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.485
  Допаѓања:
  2.948
  Е ај не, ќе се зафркаваме.

  Па, нормално оти сајтчето ни’ е најдобро! Море, какво сајтче, цело сајтиште е фемина!

  И се согласувам со Росонерка - повеќе статии нема да се на одмет.
   
 19. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  751
  Пол:
  Женски
  Честитки за нашата драга ФЕМИНА :party: :party:
  ЈАС дури да разберам, гласањето завршило ама ете се знае кој сајт е најдобар, па и во пакет со форумот.
   
 20. Sramezlivoto

  Sramezlivoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  100
  А јас па се изнервирав демек касно сум постирала дека има гласање, а ние веке сме победиле..
  На другите форуми атмосверата беше жешка во врска со натпреваров, овде ладно ама сепак се завршила работата како што треба без да се образложува.

  Честитки Фемина и голема благодарност до администраторите што сите статии им се на место.
  Да се погрижиме да си го задржиме чинот и наредната година, па здравје да се бориме и за најдобар форум :)