Избор на нови модератори

Дискусија во 'За форумот' започната од Femina, 16 ноември 2016.

 1. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.358
  Допаѓања:
  71.028
  Пол:
  Женски
  Ами како стаж да врви :D:D
   
  На Annath, Tajnaotrovna, Someonespecial и 4 други им се допаѓа ова.
 2. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.124
  Пол:
  Женски
  Greska licnost prasuvas .
  Ni znam ni pak planiram da se prijavuvam.
  Tie sto ke se prijavat i izberat so sreka.
  Se nadevam forumot ke pocne da funkcionira kako sto treba.

  Viki i k15 moze ke dadat :smirk:
   
  На Annath, rose60, Tajnaotrovna и 3 други им се допаѓа ова.
 3. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.315
  Допаѓања:
  269.432
  Пол:
  Женски
  Mosh ke barate i pridonesi da vi plakjaat
   
  На fallenangel, Annath, Offspring и 5 други им се допаѓа ова.
 4. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.454
  Допаѓања:
  39.186
  Јас одамна некаде имав пишано дека ќе се пријавам доколку има нов избор за модератори и еве... се пријавив. Wish me luck! ^_^
   
  На Lella, Jordanovska-K, Summerlover и 47 други им се допаѓа ова.
 5. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.358
  Допаѓања:
  71.028
  Пол:
  Женски
  Кога ја видов темата веднаш на тебе ми текна,искрено посакувам да те изберат :hug:
  Со среќа!
   
  На Summerlover, atala, fallenangel и 10 други им се допаѓа ова.
 6. leni_794

  leni_794 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2016
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  217
  Пол:
  Женски
  Ниту јас имам намера да контрам со некого, јас само поставив прашање на кое никој не ми одговори, затоа што сепак е лична одлука кој што работи за награда а кој од забава. Затоа што по природа сум амбициозна личност и како што веќе кажав имам искуство во слични категории и не би го правела тоа free.
  п.с. И онака имам доволно обврски ( и платени и не платени ) :D
   
  На Rama и baba Rada им се допаѓа ова.
 7. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.978
  Допаѓања:
  147.958
  Пол:
  Женски
  :x:x:x
  Гуд лак
   
  На monik55, Tajnaotrovna, Someonespecial и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.915
  Допаѓања:
  162.086
  Пол:
  Женски
  Make Femina great again! (fingers) :l: (заборави асоцијацијата чија парола беше ова во USA, тебе навистина ти лежи :lol:) :hug:

  Јас се мислам сѐ уште... дали и каде, прашање е сега 8-|

  Инаку, таман помислив нема да е интересно штом е пријавувањето во ЛП, нема да има предизборна кампања - за плата се развила дискусија тука... :D
   
  На atala, Bender Rodriguez, JuLleE и 8 други им се допаѓа ова.
 9. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.369
  Пол:
  Женски
  @Ketchup кога ќе аплицираш остави во пораката и број на сметка за да ти ги префрлиме парите.
  Ќе има и к15 (fingers)

  Еве сега разговаравме и решивме и плата и хранарина да има... Може и патни трошкови ќе бидат подмирени, ќе видиме.
  Затоа бираме скопјани, за да не трошиме пари и за патарини и за бензин...

  П. С. Може и личен шофер да имате. Изненадување.

  П. С.2.Пријавата е во тек и за шофери. Кој има положено за кола, црни наочари, мерцедес, одело... Па...Нека се пријавуваат заинтересираните.
   
  На Jordanovska-K, Summerlover, sevda.a и 17 други им се допаѓа ова.
 10. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.291
  Допаѓања:
  86.876
  И на комшикава и е удобно во местенцево мое, ама никако за крпа не се фаќа :D..да измодерира малку.

  СликаОдЕкран-2.png
  Кој каде се пронаоѓа, така и си дефинира.

  Од сакање нема зијан :lol:

  п.с. Јас не се пријавувам :emo:...надворешната мотивација ми е не нахранета :)
   
  На fallenangel, Bridget, iloveyou29 и 11 други им се допаѓа ова.
 11. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.952
  Допаѓања:
  55.800
  Пол:
  Женски
  Еве и јавно ќе пишам. Се пријавив.
  Затоа што сум една од ретките кои ги следат и почитуваат правилата на форумот.
  Затоа што сум долги години член и знам што и како треба да функционира.
  Затоа што имам доволно слободно време и имам волја да го направам форумов подобро место за дружење и дебати.
  Затоа што сум фер и правилата ќе важат за сите подеднакво.
  Затоа што сум сериозна и зрела личност која нема да си игра играчки имајќи ја таа улога.
  Затоа што имам карактер со кој ќе можам да се справам и со обврските и со секакви членови.
  Толку од мене.
   
  На kikikikirika, Oxymoron, cresa-jagoda и 20 други им се допаѓа ова.
 12. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.978
  Допаѓања:
  147.958
  Пол:
  Женски
  @sanjaeva материјалистке низаедна :P :hug:

  Како што кажа и сама, секој со својата мотивација :)
   
  На iloveyou29, joy1, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 13. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.652
  Допаѓања:
  49.166
  Пол:
  Женски
  Дечки вие што се буните за плата, со толку кратко искуство со форумов и толку малку мислења како и да е не верувам дека ќе сте избрани. :)
   
  На Summerlover, Juicy, atala и 12 други им се допаѓа ова.
 14. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.496
  Пол:
  Женски
  Ниту со партиска книшка!??
  :lol:
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 15. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.652
  Допаѓања:
  49.166
  Пол:
  Женски
  Ако кланот фати врски :D
   
  На fallenangel, Bender Rodriguez, iloveyou29 и 9 други им се допаѓа ова.
 16. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.669
  Допаѓања:
  19.749
  Пол:
  Женски
  Ima dosta aktivni feminki,se nadevam nekoja ke bide od niv:)ne za drugo da bide vo tek so se sto se slucuva:!:a ne samo da ni pravi poseta.
   
 17. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  2.915
  Пол:
  Женски
  А види газдата од првиот пост колку има :rofl:

  Се шалам, со среќа на тие што ќе се пријавите (fingers)
   
  На atala, MilaP, sanjaeva и 3 други им се допаѓа ова.
 18. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  106.332
  Пол:
  Женски
  Често читам
  Конечно форумот ке може да функционира како што треба.
  А што не функционираше до сега како што треба?
  Ајде ка правиме муабет после половина година,до година,откако ке почнат и други модератори да модерираат.
   
  На fallenangel, iloveyou29, MilaP и 7 други им се допаѓа ова.
 19. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.420
  Допаѓања:
  122.104
  Ако даваат плата ќе си барам ретроактивно.
  Што па на темава коментираат особи кои вчера се зачлениле?
   
  На 1209, fallenangel, Offspring и 9 други им се допаѓа ова.
 20. leni_794

  leni_794 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2016
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  217
  Пол:
  Женски
  Претходно кажав дека не сакам а се контрам, меѓутоа срказмот на некои членови навистина ме испровоцира. Не знам колку сте запознени како функционира еден Web Site, колку вработени има со вистинско работно време.Значи тука не се работи само за пари. И каде се тука модераторите да одговорат на прашањата, а не да читаме коментари кои немаат врска со отворената тема. Темата беше да се постават прашања во врска со работата на модераторот, а не да давате одговори и да провоцирате на веќе поставени прашања.
   
  На atala, girl-miri и baba Rada им се допаѓа ова.