Избор на нови модератори

Дискусија во 'За форумот' започната од Femina, 16 ноември 2016.

  1. sjdgo

    sjdgo Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 јули 2015
    Пораки:
    5.677
    Допаѓања:
    14.124
    Пол:
    Женски
    @PogbaPol е како измислен да биде модератор
     
    На kjukli и КикиМаус им се допаѓа ова.
  2. Lella

    Lella a blasphemous bitch Член на тимот

    Се зачлени на:
    2 јануари 2013
    Пораки:
    4.916
    Допаѓања:
    26.680
    Пол:
    Женски
    На 1209, tace73, Bender Rodriguez и 23 други им се допаѓа ова.
  3. Petra777

    Petra777 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2015
    Пораки:
    2.877
    Допаѓања:
    29.027
    Пол:
    Женски
    Кога успеале леле , од неделата си тука :D Некако упатена улета а?
    Кај предложувате уште па јавно моите да се гласа a нема ни анкета @Lella ? :D (y)
     
    Последна измена: 16 ноември 2016
    На Rama, Sesil, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  4. buba4e89

    buba4e89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2012
    Пораки:
    20.012
    Допаѓања:
    130.400
    Пол:
    Женски
    Целта е да бидете одговорни и не е правилото кој е лош да го исфрлите од цел форум. Организација треба според мене, убаво си пишува горе. Сте се фатиле за плата, а дали ги имате наведените карактеристики не е многу пресудно. Богами секој сака да е модератор, мисли си има големи права, но во вистинска смисла работата е сосема друга. Јас го гледам ова како предизвик и можеби ќе научите нешто. Се е искуство плус.
     
    На tace73, Annath, Ketchup и 4 други им се допаѓа ова.
  5. LollySky

    LollySky Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2016
    Пораки:
    2.935
    Допаѓања:
    13.979
    Пол:
    Женски
    Мислам дека треба за модератори да се назначат луѓе што баш посветено ги следат темите. Од тие теми што ги следам најмногу ќе ги предложам @Rose96 и @koritsaki за шминки, ептен ми се компетентни a и посветени :)
     
    На fallenangel, Ketchup, koritsaki и 6 други им се допаѓа ова.
  6. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.369
    Пол:
    Женски
    И јас ќе ја означам @Lady Phoenix за секој случај да не не ја види темава...може ќе сакаш да аплицираш за новата работа :*:
    Јас прв пат кога дојдов на форумов мислев дека ти си модератор, па ете да ти предложам де :wasntme:

    И @Summerlover за насмевка, вицови... :!:
    (ќе ја врземе, ти само пријави се)
     
    На fallenangel, Dream-Girl, MilaP и 16 други им се допаѓа ова.
  7. leni_794

    leni_794 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 ноември 2016
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    217
    Пол:
    Женски
    by the way,,,,,,, Тука сум подолго време, од недела официјално со нов профил ( не бев активна долго времеи ја заборавив лозинката , а сум внесила mail што веќе не го користам) хахахахах
    п.с. а и од неделата тука сум секој ден по неколку часови па така да секогаш има некој што може да те испровоцира еве издражале цели 4 дена...... Нареден пат јас ке се воздржам хихихихи
    :lol:
     
  8. Sky-butterfly

    Sky-butterfly Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 декември 2013
    Пораки:
    2.998
    Допаѓања:
    55.287
    Е баш убаво. Се надевам новите работи ќе донесат освежување на форумов.
    Инаку, јас типувам на објективни, сталожени, разумни личности кои гарантирано ќе го издигнат овој форум на поголемо, поквалитетно ниво:
    Примери:
    @Mishela за Лице
    @Lady Phoenix @AnaKarenina нешто околу уметноста,
    @Bender Rodriguez задолжително за религија :!: Тој како најобјективен и разумен член, непристрасен во овој осетливиот дел.
    (Ете @Bitter-Sweet за таму не е никако на пример)
    @Ketchup кај и да е, добар ќе е ;)

    Од овие +-40 темата никого не предлагам, оти ние сме од крајност во крајност, или премногу анархија ќе биде, или многу ред ќе заведуваме. Хормоните ни вријат нас:D
    Ова мала шала друшки, сепак ни треба врска кај "главниот", јавувајте се :D

    Ќе ми текне на уште некој па ќе пишам. Можеби па ќе се охрабри некој на тој начин :nod:
     
    На Jordanovska-K, fallenangel, Bender Rodriguez и 26 други им се допаѓа ова.
  9. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    9.952
    Допаѓања:
    55.800
    Пол:
    Женски
    @Sky-butterfly не се секирај, јас не би постапувала никако поинаку од она што е наведено во правилата на форумот. :)
     
    На fallenangel, Rama, kjukli и 4 други им се допаѓа ова.
  10. crimson

    crimson Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 декември 2011
    Пораки:
    3.652
    Допаѓања:
    49.166
    Пол:
    Женски
    И јас мислам дека @Bender Rodriguez ќе е супер за религија, ниеден друг член не можам да замислам дека би бил толку објективен.
    Уствари можам, ти Скај. :)
     
    На Bender Rodriguez, Antolinaa, iloveyou29 и 11 други им се допаѓа ова.
  11. Petra777

    Petra777 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2015
    Пораки:
    2.877
    Допаѓања:
    29.027
    Пол:
    Женски
    Бендер како атеист за Религија ? :rofl: Што нема да прочитам (facepalm)
     
    На Rama, LollySky и baba Rada им се допаѓа ова.
  12. duffi

    duffi Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 април 2011
    Пораки:
    11.270
    Допаѓања:
    130.954
    Во политики нека има по еден модератор од двете партии.
    Да биде се рамноправно.:D
     
    На cresa-jagoda, wanderlust, Annath и 22 други им се допаѓа ова.
  13. Sky-butterfly

    Sky-butterfly Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 декември 2013
    Пораки:
    2.998
    Допаѓања:
    55.287
    Па баш затоа.
    Па ти си лупај тоа главчето кога не разбираш.

    @crimson фала, се плашам веднаш ќе ги банирам некои, подобро вака :D
     
    На Bender Rodriguez, Doozy, rose60 и 10 други им се допаѓа ова.
  14. LollySky

    LollySky Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2016
    Пораки:
    2.935
    Допаѓања:
    13.979
    Пол:
    Женски
    Е баш како атеист, ние сме најнепристрасни :D
     
    На Bender Rodriguez, Annath, Kitten и 6 други им се допаѓа ова.
  15. baba Rada

    baba Rada Популарен член

    Се зачлени на:
    27 мај 2015
    Пораки:
    4.526
    Допаѓања:
    25.496
    Пол:
    Женски
    Јас разбрав дека пак страстите ви проработеа, нема реално, повторно секој за својот табор(facepalm)
     
    На Rama, leni_794, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  16. Petra777

    Petra777 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2015
    Пораки:
    2.877
    Допаѓања:
    29.027
    Пол:
    Женски
    Не вреѓај! Те личи на годините .
     
    На Glasna, Oscar Lady, Rama и 3 други им се допаѓа ова.
  17. LollySky

    LollySky Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2016
    Пораки:
    2.935
    Допаѓања:
    13.979
    Пол:
    Женски
    И во политика обавезно некој посмирен, таму баш знаеме да се рчнеме :D
     
    На JuLleE, iloveyou29, MilaP и 2 други им се допаѓа ова.
  18. Sky-butterfly

    Sky-butterfly Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 декември 2013
    Пораки:
    2.998
    Допаѓања:
    55.287
    И @Someonespecial ја заборавив. Таа да се пријави.

    Другото не коментирам. Испод моето ниво е, а и штом не ми личи на годините :x
     
    На Bender Rodriguez, rose60, LivingGlam и 10 други им се допаѓа ова.
  19. joy1

    joy1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 август 2012
    Пораки:
    17.315
    Допаѓања:
    269.431
    Пол:
    Женски
    Ne ste ni za moderatori ni za nisto iskreno
    Uste pred da ve naznacat si ja pokazavte 'silata' i 'mokjta'

    Moderator treba da stavi nekoj anonimen od nadvor
    Vaka strastveno ke se miluvaat edni bezvrska ke se baniraat drugi
    Sekoj ke si ima milenik i negativec svoj
     
    На Jordanovska-K, PaLaVa, wanderlust и 33 други им се допаѓа ова.
  20. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    9.952
    Допаѓања:
    55.800
    Пол:
    Женски
    Темава е отворена пред три часа. Веќе почнаа закачките... А до 30ти, ова кланица ќе стане. :lol:
     
    На iloveyou29, Rama, korisnichka и 1 друга личност им се допаѓа ова.