Избор на нови модератори

Дискусија во 'За форумот' започната од Femina, 16 ноември 2016.

 1. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  10.089
  Допаѓања:
  128.211
  Пол:
  Женски
  Дали тоа гледам дискриминација на луѓе со расипани желудници од ваша страна? Негативно запрепастена сум и желудников е навреден. :rofl: :rofl:

  А не чек. Вика дека е сосем океј со енергетски смутиња, немало да боли така. :o Имаме компромис. :party: :rofl:
   
  На Animali, WildMk, NarCis@ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.075
  Допаѓања:
  13.535
  Пол:
  Женски
  A што, уште има дупли што "мачкаат очи" за совршен живот?
  Па ондак, и јас сум за нови модератори , да ги исчистиме дупликатите што ни се за смена :rofl:
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NarCis@

  NarCis@ Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  5.556
  Допаѓања:
  88.927
  Пол:
  Женски
  Не е дискриминација, штедиме на Ранитал :angel:
   
  На WildMk и theowndemon им се допаѓа ова.
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.046
  Допаѓања:
  195.114
  Море мајката!
  Можи вие ќе ми плаќате :rofl:
   
  На NarCis@ му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  Треба да се распишат избори за нов глобален модератор прво па после за модераторите.... до тогаш џабе е све:smoke:.
   
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.046
  Допаѓања:
  195.114
  А ти мислиш дека некој друг поарна работа ќе заврши?
  Замисли да се расправаш со се' и сите на форумов?

  Чудо е до сега како сама не се откажала и не го заџиткала некаде компјутерот.
   
  На piksooki, smile:), galapce и 2 други им се допаѓа ова.
 7. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.392
  Пол:
  Женски
  Арна си е Реин. Некад и превише е арна.
   
  На piksooki, TeddyGrey, galapce и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  6.907
  Допаѓања:
  103.675
  Мнoгу се рaспрaвa, или не oдгoвaрa нa прaшaњa или oдгoвaрa сo двa збoрa.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.046
  Допаѓања:
  195.114
  Треба да одговара...
  Посебно на технички прашања
   
  На joy1 и Bridget им се допаѓа ова.
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.315
  Допаѓања:
  269.432
  Пол:
  Женски
  на лп не одговара на пример
   
  На Bridget и WildMk им се допаѓа ова.
 11. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  7.601
  Допаѓања:
  68.573
  нема друга работа вас ке ве расправа :P
   
  На mal.ecka, galapce и WildMk им се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.046
  Допаѓања:
  195.114
  @RainBow значи, ако те прашваме за времетраење и причина за бан, или причина за бришење пост, одговарај ни!

  За друго.. не мораш... :D
   
  На mal.ecka, Rama и joy1 им се допаѓа ова.
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
  Сандачето ми е секогаш отворено за сите, слободно прашајте било што и да ве интересира.
  Гледам секогаш да одговорам, иако може некогаш се случило да се зафатам со нешто друго и да заборавам
  Обично и на прашања по лп одговарам, иако ви се чини дека не е одговорено.
  Така што, слободно обратете со по порака.
  Ја сакам фемина во поштенското сандаче. :D
   
  На piksooki, mal.ecka, TeddyGrey и 17 други им се допаѓа ова.
 14. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.393
  Допаѓања:
  46.692
  Пол:
  Женски
  Мене @RainBow ми враќа на пораките, еднаш или два пати и пишав и ми врати, еднаш дури и прва ми пиша да ми објсни нешто, не да ме искара де, паметам нешто се имав спукано на темите за религија, исто и @Lella ми пиша прва, и добив совет да не пишувам толку по религија штом си земам на срце, и така и направив:P

  И треба некогаш сите да го направите истото, за мир во куќа де, не мора да пишувате и да се докажувате едно те исто секој ден:^) форумов веќе ни нови модератори не го оправаат, некако ко да не знаеме да дебатираме, туку по секоја цена мора да сме само ние во право и мора да наметнуваме ставови, а се прашувам дали и надвор од форумов такви сме навистина(fingers)
   
  На ane.bella, galapce, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 15. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  6.676
  Допаѓања:
  63.068
  Пол:
  Женски
  Не,дефинитивно мора да се побара и направи смена на модератори.Прво мора да се смени глобалниот модератор.
   
  На marlonbrando69 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.402
  Пол:
  Женски
  Зошто?
   
 17. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  Се разбира дека јас можам и ќе се кандидирам на 2020 избори за глобален модератор.

  Ќе направиме голема фемина:l:
   
  На smile:), TeddyGrey, Alisa22 и 4 други им се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.046
  Допаѓања:
  195.114
  :D Од Вардара, па до Триглава :D
   
  На piksooki, TeddyGrey, Yipman2 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  106.332
  Пол:
  Женски
  Реин убаво си правиш. (fingers)

  Па и другите модератори исто.
  Многу ретко да видам дека некој претерал.
  Може малку гледам, Шу знам. :D

  Нир посалам да не сме?
   
  На TeddyGrey му/ѝ се допаѓа ова.