Избор на нови модератори

Дискусија во 'За форумот' започната од Femina, 16 ноември 2016.

 1. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.496
  Пол:
  Женски
  А јас таман се израдував дека ја нема:envy:
   
  На fallenangel, Oscar Lady, Bitter-Sweet и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.027
  Пол:
  Женски
  Нормално ... Не може некој пола форум на фб што го има да е модератор . :handshake:
   
  На Glasna, fallenangel, galapce и 14 други им се допаѓа ова.
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.978
  Допаѓања:
  147.958
  Пол:
  Женски
  Тие во гласањето за рецепти очи ќе си извадат, а не па на модератоско место некој да седне... :D ај ма џој што те гледам смешна :D
   
  На fallenangel, galapce, Annath и 14 други им се допаѓа ова.
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.315
  Допаѓања:
  269.428
  Пол:
  Женски
  Ko na izbori da sme sea kjuti :D
   
  На fallenangel, Annath, iloveyou29 и 7 други им се допаѓа ова.
 5. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.369
  Пол:
  Женски
  И да се нагласи за сите што ќе се пријават за во политика или религија, да имаат ЈАКИ живци...да не речам ортоми...
  [​IMG]
   
  На fallenangel, Bender Rodriguez, K-a-t-e и 11 други им се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.978
  Допаѓања:
  147.958
  Пол:
  Женски
  Ајде јас ќе се пријавам, штета нема кој кампања да ми води ;(
   
  На fallenangel, iloveyou29, MilaP и 6 други им се допаѓа ова.
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.012
  Допаѓања:
  130.400
  Пол:
  Женски
  Општо позната фама сега... А ќе бираат по бројот на мислењата, закачките, предупредувањата.
  Тешка работа е.
   
  На LollySky, Dust и joy1 им се допаѓа ова.
 8. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.496
  Пол:
  Женски
  Па што не кажеш:D
   
  На fallenangel и Dust им се допаѓа ова.
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.315
  Допаѓања:
  269.428
  Пол:
  Женски
  40 kata zasto e ovde :D
  Kako rece Peco kolku sme? 62?
  Ete za pocetok dovolno ti se glasovin:D
   
  На fallenangel, iloveyou29, MilaP и 3 други им се допаѓа ова.
 10. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  10.369
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На kim.k, Yipman2, fallenangel и 10 други им се допаѓа ова.
 11. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.978
  Допаѓања:
  147.958
  Пол:
  Женски
  Одиме кон победа!!!
  Реформи во 5 чекори!
  Програмата ќе ја објавам откако ќе се консултирам со партијата 8) :D
   
  На fallenangel, Yowannty, iloveyou29 и 8 други им се допаѓа ова.
 12. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.379
  Допаѓања:
  19.095
  Сугестија:

  Кај по„експлозивните“ теми (религија, политика) за модератори да се изберат членови кои воопшто не се активни во тие категории.
   
  На cresa-jagoda, Bender Rodriguez, JuLleE и 10 други им се допаѓа ова.
 13. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.915
  Допаѓања:
  162.086
  Пол:
  Женски
  Потпишувам со две раце и јас дека од @Bender Rodriguez и @Lady Phoenix нема членови што повеќе заслужуваат да се модератори. Лејди во литература секако, а Бендер да ја доведе во ред најнепристрастно категоријата религија. Најнајнајсилна поддршка би имале од мене ако се пријават.

  @Sky-butterfly ти благодарам :hug:, на голема дилема сум ја... мислам дека го немам тоа трпение како тебе и горенаведените двајца на пример (за моменталната ситуација на форумот за којашто доволно зборат цитирањава кон мене и тебе)... не знам, стварно не знам :tmi:
   
  На Jordanovska-K, 1209, tace73 и 16 други им се допаѓа ова.
 14. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.369
  Пол:
  Женски
  И јас мислам @Someonespecial да размислиш посебно за литература и уметност :makeup:
  (може ќе сакаш :?: )
   
  На rose60, MilaP, Ketchup и 6 други им се допаѓа ова.
 15. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.496
  Пол:
  Женски
  Немој жити бога, отиде форумов у неповрат ако бидеш ти модератор(facepalm)
   
  На fallenangel, Bitter-Sweet и Petra777 им се допаѓа ова.
 16. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.973
  Допаѓања:
  77.229
  Пол:
  Женски
  Благодарам Скај.
  Направете ми кампања за поддршка, па ќе збориме на темата. :D

  Мислам,нормално - се шалам.
   
  На Ketchup, kjukli, Viktorijaaa5 и 5 други им се допаѓа ова.
 17. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.291
  Допаѓања:
  86.876
  Тие се луѓе на билката, дојдени по дојава за нови работни места 8)
   
  На Jordanovska-K, Annath, rose60 и 5 други им се допаѓа ова.
 18. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.369
  Пол:
  Женски
  А ние да гласаме? :bandit: (highfive)

  Ќе ги видиме после сите пријавени...
  [​IMG]
   
  На fallenangel, MilaP, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.337
  Пол:
  Женски
  Ееееј браво!:clap::clap:
  Како човек што поминува овде половина од денот и сака да почитува правила- ова долго го очекував!
  Нема смисла на секој да му е дозволено секакви работи да пишува овде. На фемина сум долги години, практично тука пораснав. Многу информации за љубовта, за сексот, за различните мислења ги добив баш од тука. Порано имаше доста модератори и добро си ја вршеа работата. Мило ми е за ваквата одлука.

  (y)(y)(y)
   
  На Quuen, friendy, MilaP и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Sky-butterfly

  Sky-butterfly Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 декември 2013
  Пораки:
  2.998
  Допаѓања:
  55.287
  Не се мисли, ти си одговорна личност.
  И не ти треба трпението (фала што велиш дека го имам, го немам баш :worried:), само ти треба малку самоконтрола, а тоа сигурно имаш ;)

  *
  Ако сакате да сте убави и лицето да ви е свежо и после непроспиена ноќ - обратете се кај Мишела.
  Ако сакате трепките до бескрај и усните сочни како јагоди - обратете се кај Мишела.
  Ако сакате да блескате однадвор и тогаш кога одвнатре не сте баш најсјајни - обратете се кај Мишела :makeup:

  Go @Mishela go! (fingers)
  (Ајде, пријавувај се, што чекаш)
   
  На Jordanovska-K, Bender Rodriguez, galapce и 14 други им се допаѓа ова.